Hoi dames, ik wil m'n vraag toch even voorleggen. Ben benieuwd naar jullie ervaringen, ook al is het voor nu toch koffiedik kijken Mijn NOD is 14-3. Op 27-2 positieve ovulatietest (nog steeds geen idee wanneer m'n ei dan daadwerkelijk was). Geklust op 26-2, 27-2 en 2-3. Nu had ik vanmiddag 6-3 beetje bloed bij afvegen. Kan dat van een innesteling zijn? Vanuitgaande dat 1-3 m'n eisprong zou zijn. Of is het een late eisprong? Bij mijn vorige 2 zwangerschappen nooit een innestelingsbloeding gehad. 2 maanden geleden wel zoiets dergelijks, maar dat eindigde helaas wel gewoon in een (vroege) menstruatie. Wat denken jullie?
Dan zou je nu op 5 dpo zitten en zou het een vroege innestelingsbloeding kunnen zijn, maar ook verlaat ei kan. Of een contactbloeding of een onverklaarbate bloeding. Kan dus van alles zijn Helaas zal je dus pas achteraf weten wat voor een soort bloeding het was
ik had afgelopen ronde voor het eerst ooit bloedverlies bij afvegen op 7dpo en was enthousiast. twee vorige zs nooit een drup, maar goed elke zs is anders. alleen bleef het aanhouden, maar dat wist ik de eerste dag(en) nog niet uiteraard 8 dpo, 9, 10 op en af bloed bij vegen 11 weer bijna niks en uiteindelijk 12dpo vandaag ongesteld geworden kan vanalles zijn. ik was continu in tweestrijd bijna een week. spotting, ongie, of innesteling. in het begin enthousiast maar naarmate de dagen vorderen daalde de hoop ik zal dus nooit meer uitgaan van innesteling, uit zelfbescherming. hier was t spotting. Al wens ik jou wel goed nieuws toe en weet ik hoe moeilijk t is om niet te gaan dromen
Ohv wat klote. Wat naar voor je. Na het lezen van je berichtje zakt bij mij de moed in de schoenen Ik ben benieuwd hoe het de komende dagen verloopt. I'll keep you posted!
wil je niet slecht doen voelen, wisten we maar al meteen na de eisprong of t raak was he... die wachtweken toch altijd
Hier vandaag geen bloed/roze meer gehad met afvegen. Ben benieuwd.. Andere dames hier op het forum die wel zwanger waren na een mogelijke innestelingsbloeding. En zo ja, hoeveel DPO had je die dan?
Dames, ik mag op rood. cyclusdag 21. Denk dat er toch 'iets' zat, maar niet goed. Bruinverlies en daarna rood. Op naar ronde 6.