Hallo,, Ik ben nu voor de 2e keer zwanger, bij mijn eerste keer is het bij 8 weken en 3 dagen mis gegaan. Ik heb toen een curretage gehad hierna ben ik weer gewoon ongesteld geworden en de maand er op heb ik een test gedaan en die was Super positief! echt heeel duidelijk Ik zou nu 5 1/2 week zwanger zijn maar gister stond ik en op eens voelde ik iets ik dacht,, Wat is dat!! dus ik meteen na de wc,, helderroodbloed en niet zo'n beetje ook, ik heb meteen mij VK gebeld en die zei dat het niet meteen hoeft te beteken dat ik een miskraam heb, maar ik ben bang van wel. ik heb gister ook een paar keer bloedpropjes gehad. vandaag is het heeel wat minder en ook bruinig van kleur. zijn er meer vrouwen die die hebben gehad? ik ben best bang dat het weer mis is Alvast dankje
Geen ervaring mee meid,ik kwam er pas achter tijdens de echo. Heel veel sterkte met deze onzekerheid. Ik hoop dat het gewoon goed zit voor je!!
veel sterkte gewenst. hier 1e keer veel bloed, daarna wel kloppend hartje bij 7 weken, bj 10 weken echo was het mis tweede keer beetje rood , echo en mis maar het kan alle kanten op wanneer mag je naar de vk?
Ik had dus gister de VK gebeld,, en die zei dat ze nu toch nog niets konden zien met een echo omdat ik 5 weken ben,, normaal zou ik 8 okt. voor de eerste echo moeten,, de VK zei dat ik anders over 2 weken een zwangerschaptest kon gaan doen!! Moeilijk,, ik heb een klein beetje hoop want lees veel verhalen van vrouwen die dit hebben gehad,, en nu een gezond kindje hebben. Het is nu gelukkig heeeel veeel minder en bijna alleen maar als ik na de wc ga, maar toch!
ncl moeilijk zeg ik had bij de 1e zw schap bij 6.2 echo en kloppend hartje (gingen daarna 6 weken op vakantie dus vandaar vroege echo) bij de 2e bij 7 weken en hartje en bij de 3e en 4e zw schap ook rond de 7 weken een echo. misschien ken je het wel ene week vervroegen.. hormonen blijven ook na een mk in je lichaam (zolang het vruchtje er nog zit heeft testen geen zin)
Daar dacht ik dus net ook aan,, dan maak ik me zelf straks blij met iets wat er niet is,, dus ik ga morgen mijn VK bellen en vragen of ik sneller een echo kan krijgen,, ik hoop het zo want ben echt zeneeuwachtig!
Hey ik had het ook aan het begin... Echt heel veel helder rood bloedverlies en flinke krampen, had tegen mijn man al gezegt dat het over was zoveel bloed... Maar twee weken later een echo en daar was een mooi beentje te zien en nu alweer twaalf weken...en het kan idd alle kanten op maar ik weet wel dat een miskraam echt doorzet na bloedverlies...dus dat je dan blijft bloeden... Bij mij was het dus ook na een dag over en toen begon ik te denken van het kan best nog wel eens goed zitten en gelukkig... Meis ik ga voor je duimen dat alles goed is...