we hebben een geweldig zoontje van 10,5 maand en al heel gauw wilden we een 2de kindje. dan zijn ze een beetje dezelfde leeftijd. dus we dachten november, december te stoppen met de pil. dan konden we in januari nog een keertje lekker met zijn 3tjes op vakantie. maar toen werd mijn vriend ziek dus was steeds ziekenhuis in en uit. dus hadden we zoiets van nog maar ff wachten tot alles goed is. en alles is nou weer goed. en heb het idee dat ik zwanger ben. ik slik de pil wel gewoon maar de laatste ongi was heel weinig. en ben nou donderdag me stop week ingegaan en tot nu toch nog geen ongi. heb ook niet het idee dat het eraan zit te komen. en ben de hele dag slap alsof ik niks gegeten heb dat had ik bij me zoontje ook. en heb de hele dag gigantiche honger. en veel plassen. dus ben zo benieuwd. we mogen natuurlijk niet al te blij zijn nog mischien word ik morgen ineen keer ongi maar heb donderdag me laatste pil genomen en nou nog niet ongi we hopen zo dat ik toch zwanger ben. liefs diane
oh ja en als ik s'ochtens niet gauw eet word ik misselijk en s'avond ook als ik aan het eten ben. echt zo spannend.
ik durf er niet te veel op te hopen omdat ik toch gewoon de pil heb geslikt. maar stiekem denk ik toch wel dat ik toch zwanger ben. vanwege de misselijk heid en de vele honger enzo. maar ja toch denk ik dan weer het kan niet want ik heb de pil geslikt. en ben bang als ik morgen ochtend een test doe dat ik dan morgen middag toch ongi word. dus wacht morgen nog even af en dan doe ik woensdag ochtend een testje. wel heel spannend.
ik ben nog steeds niet ongi en heb vanochtend toch maar een test gadaan en ik zie als ik heeeeeel goed kijk en hem een beetje schuin hou aan de boven kant van de min een heeeeel licht streepje en aan de onder kant niet. mijn vriend ziet helemaal niks. en ik ben weer misselijk zoals elke ochtend. ik moet maar gewoon afwachten en anders over een paar dagen nog een keer testen. maar dat wachten is zoo moeilijk. kan ik alsnog zwanger zijn of is dit een indroog lijntje.
idd raar.. jammer zeg dat je ongi bent geworden.. misschien heb je wel een griepje? kheb het zelf ook dat misselijk.. en ben sinds vandaag snotterig en last van me keel