Hallo allemaal. Ik las net een topic in de "Zwanger" en ik las daar dat de nuva ring niet helemaal te vertrouwen is. Hoe kan dit? Ik ben in september vorig jaar overgestapt van de pil naar nuva ring. Ik ben er eigenlijk heel blij mee. Minder hormonen en ik ben zelfs nog eens 4 kilo afgevallen! Dus ik moet zeggen, ben er zeer content mee. Ik zou het dan weer aan iedereen aanraden maar ik lees net dat er verscheidene mensen zwanger zijn geworden door de nuva ring. Is het omdat je hem niet goed hebt gebruikt of iets anders. Je hoort natuurlijk met de pil hetzelfde wel. Dat ze toch ondanks de pil zwanger zijn geraakt. Dus ja, wat is wijsheid? Wat vinden jullie?
Hoi jeldou, Ik heb ruim twee jaar de nuvaring gebruikt en ben er ook zeer tevreden over! Ik ben er ook 2 kilo mee afgevallen en had ook minder last tijdens mijn regels. Volgens mij is de kans erg klein dat je zwanger raakt,als je hem groed gebruikt. (net zoals bij de pil) Misschien te lang er in laten zitten? (werkt maar 4 weken) Ik weet het niet. Ik ben benieuwd. groetjes Lin79
Met elk anticonceptiemiddel KUN je zwanger worden. Maar als het niet effectief genoeg is halen ze het echt wel uit de handel. Dus zolang je de ring goed gebruikt zou ik me geen zorgen maken.
Ik gebruik de nuvaring nu ook een tijdje en ben zeer te spreken! Met de pil kreeg ik op een gegeven moment klachten en tussentijdse bloedingen en dat vond ik wel eng. Toen een tijdje geen anticonceptie gebruikt, maar alleen condooms. Even rond geinformeerd en via een vriendin toen heel nieuwsgierig geworden naar de ring. Nou, ik ben ook 2 kilo afgevallen! Geen last van kwaaltjes tijdens menstruatie enne.. Ook niet zwanger! Zou het iedereen wel aanraden! Je doet het in, 3 weken later eruit en je hoeft er niet dagelijks aan te denken! Geweldig! Zal dat topic zo eens opzoeken. Ben wel benieuwd! Er zijn inderdaad ook meiden die door de pil zwanger worden.. Tsja.. Is ook 98 of 99 procent veilig, he. Dus wie weet.. Geen idee!
Hoi HOi, Ben na de zwangerschap ook begonnen met de Nuvaring. Ben er ook erg tevreden mee. Geeft minder hormonen af en je kan er zo mee stoppen als je weer zwanger wil worden. Groetjes Karin
Hoi Jeldou Ik ben ook in september overgestapt naar de Nuva ring dit omdat ik zwanger ben geworden door de gewone pil heen. Ik vind dat het veel voordelen heeft, zoals het niet iedere avond slikken en het risico dat je door overgeven of diaree minder beschermt bent is nu helemaal weg. Ben tot nu toe niet weer zwanger geworden dus denk wel dat het goed werkt. Echt ideaal dat je niet iedere avond moet denken dat je het in moet nemen en daarbij heb ik minder kwaaltjes zoals opgezwollen gevoel, hoofdpijn en zeker heel wat minder buikpijn en heel goedkoop nu met maandverband door minder lange en grote bloedingen. Dit is de meest ideale pil voor mij tot nu toe en ik heb er al wat geprobeerd. Groetjes liz
Ik gebruik dus ook al meer dan een jaar de nuvaring en ja ik ben dus nu zwanger, maar dit kwam omdat ik mijn ring ben verloren, vraag me niet hoe maar hij zat er niet meer toen hij eruit moest. Verder was ik op zich wel tevreden, op de geur na soms. Vind het wel super handig dat je maar twee keer in de maand op een bepaalde tijd aan je anticonceptie hoeft te denken en ik kon de klok er gewoon op gelijk zetten als ik ongi moest worden.