Weer even een vraagje van deze kant; Vanavond had ik ineens veel vruchtbaar slijm. Maar nu komt mijn vriend pas morgenavond laat pas thuis, kan ik dan nog klussen voor het goeie doel of is het dan te laat? Weet iemand dit? Liefs
^^ vruchtbaar slijm is een teken dat je eisprong er aan komt. Zelfs als je eitje al gesprongen is heb je volgens mij nog eventjes de tijd om te klussen, dus have fun!!
Hihi, thanx meiden Nu heb ik wel ergens gelezen dat als je vruchtbaar slijm hebt, je nog 1 of twee dagen hebt voordat je ei daadwerkelijk springt. Wat denken jullie?
Ik zou zeggen, google eens op 'cervixslijm' Maar in het kort; als je afscheiding eruit ziet als helder en rekbaar slijm, is het vruchtbaar. Zou je er iets van tussen je vingers nemen dan kan je er draden/draadjes van 'trekken'. Ook wordt het weleens als rauw eiwit omschreven.
dat herken je niet als ik me niet vergis ben je een paar daggen naar je laatste ongi vruchtbaar. ik heb nooit meer dat slijm dit is nu mijn vruchtbare week 15 jan was ik het en nu komt het 12 feb weer
Sommige vrouwen hebben meer cervixslijm dan anderen, en het kan ook ná je eisprong nog. Gemiddels is 14 dagen na de eerste dag van je menstruatie je vruchtbaarste dag (en dus een dag of 3/4 daarvoor begint je vruchtbare periode) maar dat is gemiddeld en kan dus bij jezelf anders zijn (mijn eisprong is bijvoorbeeld later).