Een beetje geïnspireerd door dit People shared the freakiest coincidences that ever happened to them. Magic is real, y'all. | So That Happened | Someecards artikel, vroeg ik me af of jullie wel eens van die vreemde toevalligheden hebben meegemaakt. Zelf had ik toen ik een jaar of 15 was een keer iets heel vreemds. Een jongen op een scooter haalde mij in op een fietspad met een sloot ernaast. Hij sneed me zo af dat ik bijna de sloot in ging. In mijn woede riep ik ''rijd toch de sloot in idioot!" Ik had het nog niet gezegd of hij rijd zo de sloot in En toen wij vroeger eens op vakantie waren stonden we naast een gezin met ook 3 kinderen. Die kinderen hadden exact dezelfde namens als ons! Zo gek Ben benieuwd naar jullie verhalen.
Toen ik 15 was is een vriend van mij gestorven. Paar maanden later was er kermis en verloor ik mijn portemonnee. Later die dag toen ik weer thuis was, stonden de moeder en broertje van die vriend voor de deur, zijn broertje had mijn portemonnee gevonden op de kermis. Vond dat wel heel bijzonder
Ik heb het vooral op datums 18nov zijn mijn ouders getrouwd, inmiddels al 28 jaar gescheiden en wist die datum echt niet...... Wij zijn op 18 november getrouwd.... 28 dec zijn wel officieel in dit huis getrokken, 1 jaar later op 28 dec ben ik bevallen van de jongste 19-10-2010 een spoed KS gehad, toen ik mijn kamer opgereden werd lag in naast het oude buurmeisje van mijn schoonmoeder, zij had ook een KS gehad, haar dochter heet Roos.... De namen Roos en Lise twijfelde wij tussen.... 28-12-2012 gewoon bevallen, en wie komt mijn schoonmoeder tegen op de gang..... Weer haar oude buurmeisje, ze was ook weer op de zelfde dag gewoon bevallen van een dochter Lise Alleen al de datums 19-10-2010 en 28-12-2012 ze zijn ook beiden altijd in de vakantie jarig! buurmeisje, buurvrouw en manlief zijn op een rij jarig 12feb 13feb en 14feb Van als mijn 3 lange relaties kende ik mijn schoonmoeders al langer dan de liefdes
Een vriendinnetje van vroeger, die bij mijn oma o de flat woonde had een penvriendin met dezelfde voornaam (komt niet vaak voor! ), 1e helft van de achternaam en was ook nog eens op dezelfde dag jarig! Wel een ander geboortejaar.
vorige week nog: besloten een vakantiewerk af te sluiten met dierentuin bezoek. Eerst gekozen voor Ouwehand maar later toch gewijzigd naar burgers zoo. Laat daar en daardoor laat gaan lunchen en bij een ander restaurant geluncht als we eerst van plan waren. Na de lunch ging de kleine man nog even spelen en zat ik al voedend te bedenken dat ik 1 leidster van z'n oude kdv nog moest bellen over foto's. En wie komt er op dat moment binnenlopen met haar zoontje? Zij!
Ik heb vanaf mijn 14e in verschillende opvangen gewoond. En daar had ik een vriendin. Maar doordat we allebei steeds verhuisden waren we elkaar uit het oog verloren. Uiteindelijk ben ik naar Rotterdam verhuisd (kom bij Haarlem vandaan) toen ik ging samenwonen met mijn man. En 1,5 jaar terug kwam ik mijn vriendin opeens tegen in de kruidvat! Zo raar. We waren allebei zo beduusd dat we vergeten waren om elkaars nummer te vragen. Maar na een paar maanden ben ik haar weer tegengekomen en hebben we elkaar dus teruggevonden. Wat blijkt, ze woonde al 2 jaar bij mij in de buurt. Zo raar, we komen allebei niet uit R'dam en uitgerekend hier komen we elkaar tegen. Allebei getrouwd en kinderen.
Mijn vriend en ik kregen een relatie op 27 april en onze dochter is geboren op 27 april (was overigens 4 jaar later. )
Beide keren bij het maken van de proefdrukken een fictieve datum moeten invullen op het geboorte kaartje. En beide keren zijn ze op die dag geboren☺ De een 2 weken en de ander 3 weken te vroeg!
Hier ook iets met datums. Mijn jongste zusje is van 14 december, mijn broertje van 15 april, mijn zoontje van 16 februari, mijn jongste broertje van 17 augustus en mijn moeder van 18 februari. 14-15-16-17-18 maakt een rijtje. Mijn vader is van 28 december, mijn zusje van 29 oktober en ik van 30 januari. 28-29-30 is ook een rijtje. Mijn zusje is in 2014 bevallen op 03-06. Nu was ze uitgerekend op 29-02 en zaten we al te grappen dat 06-03 nu dan leuk zou zijn. Gebeurde toch bijna, toen ze op 05-03 weeën kreeg dachten we allemaal: dat gaat écht 06-03 worden. Maar baby had haast en werd toch op 05-03 al geboren. En verder ook wel met namen, maar dat is niet zo gek want ouders die hun kind de ene naam geven hebben vaak dezelfde smaak wat de kans groter maakt dat de naam van een broertje of zusje ook hetzelfde is. Maar wel grappig. Zo woonden tegenover ons in mijn oude huis een gezin met twee kinderen: Nick en Jill. Toen gingen we verhuizen en tegenover ons nieuwe huis woonde ook een gezin met twee kinderen: ook Nick en Jill. Mijn zusje was in onze oude woonplaats bevriend met een Iris, haar broertje heette Joost. Na de verhuizing raakte ze in onze nieuwe woonplaats bevriend met een andere Iris. Die had óók een broertje met de naam Joost. Ik zie hierboven Lara en Lise staan in één gezin. Ik ken ook een gezin met een Lara en Lise. En in mijn verzameling geboortekaartjes heb ik een kaartje van een kindje met dezelfde eerste én tweede naam als mijn zusje.
ik heb op 14-11-2012 positief getest, ik heb vaak gedacht (door een topic van hier) wat als ik te vroeg beval, dat kan ik niet aan (ergste scenario's gingen door mijn hoofd) toen heb ik op 17-01-2013 hier een topic geopend, toen was er nog niets bekend over een hoge bloeddruk en dat ik hellp zou krijgen.. als ik 31 weken zwanger ben willen we een weekend weg moet ik dan de maxi-cosi enz meenemen?! http://www.zwangerschapspagina.nl/vakantie-vrije-tijd/414350-31-weken-zwanger-weekendje-weg-maxi-cosi-enz-meenemen.html 3 maanden later heb uit het niets een veel te hoge bloeddruk, moest ik rust houden en ben ik hellp aan het ontwikkelen en wordt mijn meisje nog eens 3 weken later al geboren met 29 weken.. ik vraag me eigen nog steeds af of ik het al die tijd al geweten heb of dat het gewoon bizarre toeval was...
Ik heb mijn schoonouders nooit gekend, maar door mijn man weet ik natuurlijk wel wanneer ze jarig waren of gestorven zijn. In 2012 raakte ik zwanger van onze dochter uitgerekende datum was eerst 3 december, maar na de termijnecho werd het 5 december (=sterfdag van mijn schoonmoeder) 12 december was ze jarig. Uiteindelijk is onze dochter op 17 december geboren (17 is het huisnummer van mijn ouderlijk huis) Nu zwanger van een zoon en uitgerekend op 3 april en op 13 april is mijn schoonvader geboren en gestorven. Woon al sinds 2006 op een huisnummer 18. Man en ik hebben op 18-6 een relatie gekregen. En zo kan ik nog wel even doorgaan
Mijn man had vroeger een vriendinnetje. Zij is omgekomen, ze is onder een bus gekomen. Mijn man had daar heel veel verdriet van. Zijn moeder nam hem daarom een keer mee naar een paranormaal begaafd iemand. Die vertelde dat zij terug zou komen als 1 van zijn kinderen. Haar verjaardag was 14 augustus. Op 14 augustus 2009 is onze oudste zoon geboren. Laatst zei onze zoon: ik ben al een keer dood geweest. En toen was ik een meisje.
heb er nog 1.. 5 weken voor onze bruiloft overleed mijn moeder dus alles geregeld en we hadden (vader, zus, zwager, man en ik) hadden afgesproken dat we haar de kleding aan zouden geven die ze zou dragen op onze bruiloft. dus met de begrafenisondernemer afgesproken dat we dat langs zouden brengen. we hebben het hele huis overhoop getrokken opzoek naar die kleding, het was NERGENS te vinden we begrepen er niets van, het moest in huis zijn maar waar?! dus besloten dat ze andere kleding aan zou krijgen.. zo gezegd zo gedaan.. de dag na de begrafenis trek mijn vader de kledingkast open, staat daar het tasje met de kleding van de bruiloft voor zijn neus! en dat terwijl er 5 personen in die kast gekeken hebben omdat we er niets van snapte dat zoiets zomaar weg kon zijn.. we snappen het nu nog niet en het is inmiddels bijna 7 jaar geleden!
Ik was uitgerekend op de 15 feb maar in een gesprek zij ik eens van kan ook de 21 ste woorden de geboorte dag van de oma van mijn dochter. En het is echt waar ze is geboren op de 21 ste echt toeval bestaat niet zegt haar vader nog tegen mij dat heb je expres gedaan!! Ja natuurlijk haha.
Ja vind je? Ik vind het wel een mooie gedachte. Ik ben vrij nuchter, dus ik neem het niet per se aan als waar.
Ik heb altijd gezegd: ik krijg een dochter in mei. Na 2 jongens heb ik daar nooit meer aan gedacht, maar ze is in mei geboren. Mijn moeder: 3 mei, ik 6 mei, dochter 3 mei. Nu moet zij ook weer een dochter krijgen op 6 mei
ik vind het niet zozeer eng dat je zoon op 14-08 geboren is maar meer het feit dat hij zegt ik ben al een keer dood geweest. En toen was ik een meisje. dat hij op 14-08 geboren is, dat is idd mooi..
Ik heb iets met 17 Geboorte dag van mijn dochter is 17 Geboortedag van mijn zoon is 17 Geboortedag van mijzelf is 17 Mijn neef in het buitenland heeft vorig jaar ZM gepleegd. Half uur voordat ik het hoorde vertelde ik tegen mijn man hoe erg ik hem Mis en vertelde ik de leuke herinneringen. En daarna krijg je een telefoontje dan stoort je wereld in Maar ik weet zeker dat hij even afscheid kwam nemen 😞