Ik heb iets heel raars..Ik ben anderhalve week geleden ongesteld geworden een weekje te vroeg, veel pijn gehad zoals elke maand het verliep gewoon normaal , behalve dat het een week te vroeg was, nu heb ik afgelopen 3 dagen al 2x gehad dat ik veel vochtverlies heb echt heel veel dat zelfs mijn broek nat word het is heel waterig en heeft verder geen geur of kleur. Wat kan dit zijn? Ps heb ook slijmerige afscheiding beetje troebel wit taai rekbaar slijm
Kun je je ei gelijk de week na je menstruate hebben? Verlies net ook een wit slijm propje (sorry voor de onsmakelijke tekst)
Anderhalve week geleden ongesteld. Nu waterige afscheiding.Kan zijn dat het nu gauw verandert in echt vruchtbaar slijm. Ik denk ook dat je eisprong nu nadert. Gemiddeld vindt een eisprong twee weken na de menstruatie plaats, dus het zou erg goed kunnen dat binnen nu en een aantal dagen de eisprong plaats gaat vinden. Dan zit je immers ook al weer zo'n twee weekjes na je ongi? Ik zou zeggen: flink klussen! Als je het niet vertrouwt, zou je een zwangerschapstest kunnen doen, maar dan liever niet de KV 2 voor 5 euro, want hoe bizar ook, heb hier al vaker gelezen dat ze op een eisprong kunnen reageren met een licht tweede streepje. Dus dan weet je nog niks.
Ja het Klussen zou ik graag willen want de kinderwens is heeeeel groot en nu ik waarschijnlijk net in mijn vruchtbare periode zit is manlief weekje weg op zakenreis :x haha
Lees dit topic eens: http://www.zwangerschapspagina.nl/ben-zwanger/417708-toch-zwanger.html Lijkt op jouw verhaal. Ik zou toch even testen als ik jou was. Negatief betekent klussen. Positief betekent zwanger. Succes!
Gister middag een testje gedaan maar helaas omo-wit Vandaag toch nog steeds een iets wat opgezette buik en vervelende pijn in de onderbuik dat pijnlijker is bij het lopen..volgende ronde dan maar