Aah, herkenning! Hier op 1 dpo al soort wee krampgevoel... Maar idd ook ik denk: dit haal ik me in m'n hoofd omdat ik iets wil voelen. Wat zijn deze 2 weken toch LANG!!!!
Hier had ik vanaf 5/6dpo al krampen en normaal pas als ik ongesteld was geworden tot die tijd nergens last van. En de ronde dat ik zwanger was dacht ik op 6dpo .. huh het lijkt wel alsof ik al ongesteld ga worden
Hier vorige maand na ovulatie meteen last van menstruatie krampen gehad. Heeft 2 weken aangehouden en had de dag voor nod een hele hele lichte positieve test. De dag daarna ongesteld geworden. Nu weer na mijn ovulatie (temp en test niet dus weet het niet 100% maar voel het en merk het aan mijn libido en slijm) meteen last van een ongie gevoel in de onderbuik wat doortrekt naar mijn rug en bovenbenen. We hebben 1 keer 1a2 dagen voor de geschatte eisprong gevreeen dus de kans is heel klein. Ik verwacht dat het bij mij gewoon het proces is en dat het alle kanten op kan.
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Heb alleen nog wel de vraag hoe lang had je die krampen? Ik heb echt sinds de positieve ovulatietest met vlagen en vooral tijdens het plassen steken in mijn onderbuik.
ik heb al drie dagen menstruatie krampen . Vanmorgen is ook mijn temp gezakt dus vrees dat het vandaag of morgen gaat komen. Zag net alleen een kaartjes daar was de temp ook gezakt en zij was wel gewoon zwanger dus dat geeft mijn nog een sprankje hoop.
Gek genoeg ik kom steeds dichter bij mijn NOD maar de krampen zijn verdwenen, is het stilte voor de storm? Mijn borsten zijn daar in tegen echt super pijnlijk geworden en tepels extra gevoelig.