6 nov 36,2 7 nov 36,5 8 nov 36,5 9 nov 36,8 -Fertility Friend zegt op 6 nov eisprong (ivm tempstijging dag erna en 3 dagen erna nog hogere temp) -MAAR 6 nov 's avonds en 's nachts alcohol gedronken (4 breezers, is voor mijn doen veel!) en pas 02:30 naar bed. -7 nov om 08:30 getempt na 6 uurtjes slaap, terwijl ik normaal pas na 8,5 uur temp en om 07:00. -Ikzelf denk 8 nov eisprong omdat ik de volgende dag een tempstijging heb van 03 graad. Wat denken jullie?
wat het tempen betreft, als je minimaal 3u slaap gehad hebt, zonder tussendoor wakker te worden, kun je na die 3 u ook al tempen. En ja, alcohol kan van invloed zijn op je temp.
Ik heb er eigenlijk nooit last van als ik alcohol heb gedronken dat dat in m'n temp scheelt en ook niet als ik iets korter slaap (als het maar meer is dan 3 uur) en ik temp al 8 maanden. Het kan voor iedereen anders zijn.