De maximale dosering paracetamol per dag en veeeeel bewegen. Dat werkt voor mij het beste. Als ik stil ga zitten, voel ik het ondanks de pcm nog, maar hoe meer ik beweeg, hoe beter het gaat.
Ik ken iemand die sinds ze magnesium extra neemt (kan via pillen naar ook via olie via de huid) bijna geen last meer heeft van klachten. De klachten zouden dan dus ontstaan door magnesium tekort.
Dank voor de tip! Ga ik mij eens in verdiepen. Ontopic: Voor mij helpt paracetamol prima. Of een bad. Maar heb ook meer last van mijn rug dan van krampen.
Hier juist andersom, met pil tijdens menstruatie veel last van mn rugpijn dit kon echt doortrekken in mn bil en ook veel last van schaambot, een stekende pijn. Ben op advies ban fysio naar n osteopaat gegaan en op haar advies gestopt met pil. Geen pijn meer!! Helaas wel weer acne... maar door goed te behandele. Is dat ook weer over Osteopaat stelde spiraal voor maar omdat wij toch in nabije toekomst zwanger wikde worden daar nog meegewacht. Kortom mss kan een osteopaat (sommige zijn ook gespecialiseerd in gynaecologische problemen) je helpen
Ik heb pms en had pijn meerdere keren in de maand pijn. De dokter zei dat ik de pil moest doorslikken en dat zou helpen. Heb minder last van stemmingswisselingen maar buikpijn, rugpijn hoofdpijn blijft en dan op het moment dat ik ongesteld moet worden. (Was dus eerder ook bij de eisprong) Rust op de bank met een kruikje, kopje thee werkt hier het beste. Na een paar uur lijkt het wat beter en ga ik rustig wat dingen doen. Heb wel al gelezen dat het zou helpen om geen koffie of andere cafeïne te gebruiken dat zou de boel verergeren.geen suiker zou ook helpen maar die test ik nog niet, chocolade speelt een belangrijke rol in deze dagen
Herkenbaar. Sinds ik weer gestopt met met de pil is het tijdens en rondom feest. Enorme rugpijnen buikpijn kan de bank amper af. Met werken is het bijten op mijn tanden. Ik gebruik alive maar ook pcm daarnaast.
Feminax is naproxen: https://www.farmacotherapeutischkompas.nl/bladeren/preparaatteksten/n/naproxen Heeft alleen een merknaam dat het bedoelt is voor menstruatie krampen. Dat werkt zoals iedereen heeft aangegeven het beste en anders als je het niet hebt ibuprofen en een kruikje in foetus houding
Naproxen (600) en paractemol, maar eigenlijk slik ik nu altijd de pil door en is het daardoor niet meer echt nodig, maar dat helpt wel goed.
Ik slik normaal gesproken ook de pil door. Vandaar dat de pijn even hard binnen kwam, was het niet meer gewend Ik ben de nacht gelukkig doorgekomen! De eerste nacht is het ergst, dus daar ben ik mooi van af. Zo toch nog maar even aleve feminax halen, gewoon voor de zekerheid. Bedankt voor de tips dames! Oh, en terzijde: ik snap echt niet dat overal (op internet en in boeken) chocola zo'n wondermiddel speelt. Ik ben echt misselijk tijdens mijn menstruatie, zou er niet aan moeten denken om een reep chocola te moeten eten haha
Hahaha meestal is bij mij juist eerst chocolade en dan ongesteld. Als voorbode hehe. Vandaag ook weinig gegeten, heb ook nergens zin in. Ben nu verplaatst naar de tuin.
Ik slik aleve als het te erg is. Maar ik heb weinig pijn na de bevalling, of eigenlijk, ik weet dat het véél erger kan, dus ik mopper niet zo snel meer