meiden, even een vraagje.. weet een van jullie of ze bij de menzis projecten hebben om af te vallen die vergoed worden? ik weet dat het er voor mensen met diabetes wel is, maar ook voor mensen zonder diabetes? ik kan ook bellen, dat weet ik, maar ik dacht: vraag het hier eerst, misschien weet een van jullie het
ja, was bij de huisarts, en die vertelde mij dat ze dat wel voor mensen met diabetes hadden.. lijkt me sterk als ze dat dan niet voor anderen hebben toch? ze zijn er tegenwoordig zo mee bezig dat mensen moeten afvallen..
hai ik weet het antwoord op je vraag menzis vergoed alleen dieeten (consulenten) die bij hun aangesloten staan.En dat is niet veel. Ik heb vorig jaar tot dit jaar een dieet gevolgd van in totaal 800 euro en die werd niet voorgoed,omdat mijn consulente voor zichzelf werkte en dus niet bekend was bij de menzis (ze is wel erkend consulente hoor). Ik heb het toch geprobeerd om het in te dienen,zonder resultaat. Nou ja,het ging mij om het afvallen , maar was toch lekker geweest als er iets van vergoed werd. En als je nu een maagbandje laat zetten,dat word wel weer voorgoed,of zo'n stomme dieettiste waar je niets aan hebt En idd net als hierboven werd aangegeven,je neemt zelf het initiatief om af te vallen ( in mijn geval 25 kilo) en de menzis wil het ook graag dat mensen afvallen,maar ze komen je er niet in tegemoet! dus ik zou zeggen,bel gewoon even op,en vraag welke dieeten ze vergoeden. maar staar je er niet blind op,je moet nog aardig wat zelf bijbetalen hoor. groetjes
Dankjewel voor je antwoord! Indd, aan zo'n stomme dieettiste heb je niks, heb er volgens mij al wel 6 gehad en het helpt niks.. maar wat is een consulente dan? wat is het verschil met een dieettiste? Maar ik zou wel eens bellen om het te vragen, kan er namelijk niks op de site over vinden, klopt dat?
ja als ik dat eens wist.. geen idee, de eerste was op mijn 11e.. en de laatste anderhalf jaar geleden.. op een of andere manier lukt het gewoon niet!
een consulente heeft een eigen lijn met dieet producten,en zei staat aangesloten bij een erkend bedrijf waar zei de producten inkoopt. Ook zei geeft alleen maar advies en begeleiding,maar... wel over het dieet wat je bij haar volgt. je weet zelf hoe een dieetiste is,die verteld je niet wat je wil weten,maar de consulente wel (tenminste van het dieet dat ik heb gevold). kan idd kloppen dat je niks kunt vinden op de site,en wat er staat word je niet wijzer van.
Dieetiste is voor het afvallen. Consulente is volgens mij voor een gezondere levensstijl, en puur voor de voeding. Volgens mij heet het niet voor niets voedingsconsulente. Thans dat is wat mij altijd verteld wordt.
ja klopt,je hebt verschillende consulentes,ik praat nu ook niet over een voedingsconsulente zoals sonja bakker