Je zal het inmiddels wel heel druk hebben, maar mocht je nog wat tijd over hebben zou je dan eens naar mijn kids willen kijken? De jongste
Oh dit vind ik ook wel heel erg leuk. Zou je mijn foto van mijn zoon Mirza ook willen lezen?? Bekijk bijlage 105286
@Ikken1981 Kleine ondeugd, kan best wel eens zitten sarren en doen wat niet mag, gewoon om grenzen te zoeken. Heeft hij een zusje? Ik zie namelijk een klein meisje met spierwit haar en 2 van die kleine staartjes op haar hoofd. Hel blauwe ogen en ook heel ondeugend, lief ondeugend net als je zoontje. Hij probeert van alles om je aandacht te krijgen, maar wel op een lieve manier denk ik. Is hij ook een "droogkloot" ( weet er zo gauw geen andere naam voor ) heeft hij heel veel humor en dan van de droge soort? Ik zie namelijk dat jullie regelmatig krom liggen van het lachen om opmerkingen die hij maakt. Klopt dat? Heeft hij een heel speciale band met zijn vader en/of opa? Dat lijkt mij tenminste zo als ik de foto zie. Tot zover...ben benieuwd! groetjes Meranou.
Zo hee heb jij het druk Meranou...hele dagtaak!! Maar ik lees ook dat je echt goed bent. Hierbij een foto van mijn zoontje..ben benieuwd wat je ziet. Neem alle tijd, ik zie het vanzelf wel een keertje, er zijn volgens mij nog 50 wachtende voor mij Groetjes! En dit is Tyas:
ik lees zoveel positieve reacties en ben toch wel benieuwd wat je van mijn zoontje zegt. Of het klopt en wat je allemaal kunt zien.