Gisteren ontdekte ik het merk Even & Odd. Misschien denken sommige nu; heb je al die tijd onder een steen geleefd of zo Vind dat ze erg mooie dingen hebben en vooral aan schoenen. Prijs is ook nog eens erg leuk. Maar nu heb ik een paar vragen: - kun je het alleen online verkrijgen? - is het een degelijk merk? - hoe vallen de schoenen?
Ik vind het ook een leuk merk maar heb er vorig jaar een winterjas van gehad en was binnen de kortste keren kapot. Op 4 plekken kleine scheurtjes in de stof dus dat was een tegenvaller.
Met de schoenen heb ik geen ervaring. De kleding zit lekker, gaat bij mij ook lang mee. Alleen inderdaad alleen via internet te bestellen.
Ik heb er een rokje van, na 1x dragen al een scheur naast de knoop. Inderdaad leuke dingen maar kwalitatief niet heel goed denk.
Ik heb ook alleen ervaring met de kleding. Qua kwaliteit vind ik het niet veel bijzonders. Ik zal niet snel meer iets van dit merk kopen.