Wat een gedoe...

Discussie in 'De lounge' gestart door moontje2008, 5 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    Ik had een tijdje terug een berichtje geplaatst dat de baarmoeder verwijderd zou worden van mijn moeder, nou gisteren was het zover.

    Na de operatie verging ze van de pijn, ze hebben haar plat moeten spuiten om haar rustig te krijgen (was nog half onder narcose, wist ze niets meer van) hebben haar een morfine pomp gegeven met een zware dosis.

    Vanmorgen was de pijn nog veel erger en bleef ze ontzettend vloeien. Vanmiddag kwam de dienstdoende gyn, die heeft een echo gemaakt en zag een inwendige bloeding. Ze zouden om 3 uur haar hb meten en als die verder omlaag was (was toen 3.9) dan zouden ze weer gaan opereren. Om 4 uur belde ze dat ze naar de operatiekamer ging.

    Om half 9 had mijn vader nog niets gehoort, hij heeft gebeld en er bleek een spoedgeval tussen te zijn gekomen. Om kwart voor tien belde me zus net dat ze op de intensive care een transfusie had gehad en nu weer op de kamer lag en dat het redelijk ging. Ze is er nu even met mijn vader naar toe. Ze hebben twee bloedingen moeten stoppen.

    Ik heb getwijfeld om er naar toe te rijden nu, maar het is bijna 40 minuten rijden en ik durf dat niet zo goed met mijn medicijnen (bloeddruk)..

    Wat een gedoe.. Heb geprobeert haar te bellen, maar ze neemt (natuurlijk) niet op.. Hè.. Mis mijn moeder.. Toen ik er vanmiddag was zat ze zo onder de morfine dat er amper een zinnig gesprek uit kwam. Eef was zo verdrietig toen ze hoorde dat ze niet mee mocht, mijn hart brak gewoon..

    En nu maar weer wachten tot mijn vader en zus terug zijn..
     
  2. mamaSuusenTessa

    mamaSuusenTessa Bekend lid

    8 okt 2010
    893
    0
    16
    NULL
    Eindhoven
    Succes.
     
  3. chocotof

    chocotof Bekend lid

    28 dec 2010
    704
    1
    0
    Werkveld jeugdzorg
    Achter de duinen
    Ah wat naar allemaal, veel sterkte voor jullie.
     
  4. lioness74

    lioness74 Niet meer actief

    Sterkte met je moeder.
     
  5. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ach meid wat naar allemaal, heel veel beterschap.. hoop dat ze snel wat op mag knappen.
     
  6. canisi27

    canisi27 Lid

    21 feb 2011
    88
    0
    0
    Heel veel sterkte met je moeder.
     
  7. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    Jeetje meid wat vervelend. Sterkte!!
     
  8. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Sterkte meis met je moeder en tuurlijk mis je haar .
    Hoop dat ze gauw weer wat op knapt.
    En jij moet nu ook op je zelf passen hoor met je te hoge bloeddruk!
    Snap dat je er voor je moeder en zus en vader wil zijn !
    Dikke knuffel
     
  9. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    Bedankt allemaal.. Wordt gek van het wachten.. We wisten dat het een zware operatie was, aar dit blijkt niet vaak voor te komen..
     
  10. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    wat akelig allemaal :( ik wil je veel sterkte toewensen en natuurlijk gauw beterschap voor je moeder
     
  11. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    5 jun 2011
    5.097
    503
    113
    Wat naar zeg!
    Sterkte meid.
     
  12. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    He getver zeg, zo rol je van een pittige kraamtijd zo weer in het volgende. Dat het zonnetje bij jullie maar snel weer flink mag gaan schijnen!
     
  13. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    bedankt allemaal..

    heb mijn vader gisterenavond nog gesproken, ze hebben twee bloedingen dichtgebrand, er had heel veel gaas gezeten dus de gyn die haar in eerste instantantie heeft geopereerd heeft blijkbaar erg veel moeite gehad om het dicht te krijgen.

    ze weet niets meer van gisteren, waarschijnlijk doordat ze twee keer zo kort achter elkaar zo lang onder narcose is geweest, ze wist niet meer welke dag het was en waarom mijn vader en zus er waren. wel had ze geen morfine meer nodig, de pijn was een stuk minder.

    Ik heb haar zelf nog niet gesproken, ga straks er naar toe.

    komen mijn schoonouders vandaag nog, krijg je dat gezeik weer..
     
  14. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    19 jan 2010
    1.289
    0
    0
    Veel sterkte! Hopelijk knapt je moeder snel op van de operatie.
     
  15. beautevil

    beautevil Fanatiek lid

    23 dec 2011
    2.156
    1
    38
    in het oosten !!
    Hee buuffie, dikke knuf! xx
     
  16. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    En nu zitten mijn schoonouders hier.. Kan het nog erger :)

    Ben net terug uit het ziekenhuis, het gaat gelukkig beter met haar, ze zit in elk geval niet meer zo onder de morfine. Nu hopen dat de vaatjes dichtblijven..
     
  17. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    he bah meis het zit je niet mee de laatste tijd :( dikke knuffel voor jou!
     
  18. miss40

    miss40 Bekend lid

    18 mei 2011
    543
    0
    16
    noord-holland
    Sterkte. Ik hoop dat je moeder snel weer opknapt, maar ik begrijp dat je er erg over in zit nu, hopelijk is ze morgen beter aanspreekbaar.
     
  19. susy26

    susy26 Niet meer actief

    heel veel sterkte met je moeder! Hopelijk knapt ze snel op.
     
  20. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    Nou de ellende wordt alleen maar groter.. Mijn vader was verleden week geopereerd aan zijn urinebuis (heeft prostaatkanker) en die zouden ze vandaag de katheter eruit halen.. Belt mijn moeder net helemaal overstuur op dat hij naar de specialist moet want hij kan niet meer plassen en vergaat van de pijn.. Hij moet dus waarschijnlijk vanavond ook blijven..

    Ondertussen hebben ze bij mijn moeder voor de tweede keer de katheter eruit geprobeert te halen, maar ook zij kan niet plassen.

    Ik wilde vanavond een avondje ziekenhuis overslaan, ben echt totaal kapot, heb vanacht twee uur geslapen omdat Fiene onrustig was, maar dat zit er dus ook niet in als pa moet blijven..

    Ondertussen heeft Fiene een sprongetje en wil ze continu bij me liggen wat op zicht geen probleem is behalve dat Eef vandaag gruwelijk jaloers is en zich gedraagd als een draak.

    En iedereen maar tegen mij zeggen houd je kalm, denk aan je bloeddruk.. Nou.. Die is hoog, vertrouw mij, voel het aan alles..

    Gelukkig kan ik hier mijn verhaal kwijt..
     

Deel Deze Pagina