De bevalling zit eraan te komen. Ergens tussen nu en eind januari zal het zover zijn. Aan de ene kant vind ik het doodeng, aan de andere kant hartstikke leuk. Vandaag reageerden de katten opeens heel anders. Het poesje dat altijd bij mij zit bij de computer ging opeens ergens anders liggen. Ook ging ze iedere keer bij de deur van het toilet staan wachten als ik er ook maar in de buurt was (ze wil altijd mee, maar komt altijd pas aan rennen als ik de deur open doe). Één van de katers wil al 2 dagen extreem veel aandacht van mij. Ik vraag mij nu af of dit betekent dat het allemaal snel gaat gebeuren. Ik heb mij al die tijd ingesteld op halverwege tot eind januari, dus voor mijn gevoel is het nog te vroeg. Hebben jullie ervaring met huisdieren die de bevalling aan voelden komen? En was dit weken of dagen vooraf? De baby is ook een paar dagen rustig geweest na de vermoeiende kerstdagen en vandaag weer veel actiever. Dat kan natuurlijk toeval zijn.
Onze poes was de laatste weken niet van mn schoot af te krijgen. lekker kroelen met mn dikke buik. Heerlijk warm natuurlijk. Achteraf gezien heb ik haar de dag voor de bevalling nauwelijks gezien.
vergeet het vuurwerk niet... maar ik heb altijd gedacht dat dieren dat zouden merken. Nou is m'n oudste hond de laatste dagen wel erg aanhankelijk en gezellig. Hopelijk is dat geen voorteken in mijn geval maar gewoon vuurwerk..
Mijn kater kroop vandaag ineens bovenop mijn buik en dat doet ie normaal nooit.. Had ook even zo een momentje van hmm zou er iets aan zitten te komen. We gaan het zien
Mijn labrador Bonita lag 3 weken voor de bevalling iedere nacht naast mijn bed! ( ze komt anders nooit boven ) Ook kon ze dan uren staren naar mij hihi. Dus hier zag je duidelijk da ze het voelde aankomen.
Wij hadden 2 katten en 2 honden en met de honden heb ik tijdens de weeen nog gelopen maar ik heb niets aan ze gemerkt .
De avond dat ik lichte weeen had, hier had ik geen last van, kwam de hond bij mij op schoot zitten tegen mijn buik aan en ging er niet meer af. Ik denk dus van wel ja. Maar ligt misschien ook aan de band die je met het dier hebt.
De hond van mn broer liep mn schoonzusje de hele dag achterna...iets wat ze anders nooit doet.. We grapten nog "zou zij iets weten wat wij niet weten?" Volgende ochtend belde mn broer....😊
Er is nog niks gebeurd. Het rommelt wel een beetje en de baby is erg druk. Zal wel op haar moeder lijken, want ik ben ook nog 2,5week blijven zitten nadat iedereen (ook de vk) dacht dat ik er binnen een paar dagen zou zijn 😁
Onze hond was tijdens de vorige zwangerschap nogal een regelneef. Niemand mocht in mijn persoonlijke cirkel komen (behalve bekenden). Toen ik midden in de nacht de 1e lichte weeën kreeg. Ging ik beneden op de bank liggen, en hij lag strak langs mij. Heeft daar ook steeds gelegen tot ik zelf op stond.