hoi meiden, mijn nod naderd over een dag of 3 a 4. De afgelopen maanden heb ik altijd pregnyl gespoten om de eisprong in gang te zetten. Deze maand heb ik voor het eerst Ovitrelle van de fertarts gekregen. Nu had ik met de pregnyl altijd een wat langere LF, zo tussen de 16 en 18 dagen. Moet ik daar nu met de Ovitrelle ook vanuit gaan? Ik kende het helemaal niet, dus ik weet niet wat ik kan verwachten. Heeft een van jullie hier ervaring mee? Weet alleen dat ovitrelle niet van zwangere vrouwen gemaakt wordt, maar van vrouwen in de overgang. Had hier ook geen typische zwangerschapskwaaltjes van. Hoop dat iemand van jullie hier ook ervaring mee heeft. Bedankt alvast voor de antwoorden! liefs Makkie
Helemaal niemand? Ik denk dat de meeste van jullie pregnyl spuiten. Als niemand hier iets over weet dan mag ie van mij gesloten worden hoor! Groetjes!
Ik heb paar keer ovitrelle gehad maar weet niet meer of met de pregnyl mijn LF langers was dan met de ovitrelle. Ovitrelle was wel langer dan 14 dagen wel maar weet niet meet wat de pregnyl deed.