Ik loop overdag 2x een flink stuk met onze labrador, en 's avonds ligt het eraan of mijn man vroeg thuis is of niet. Is hij vroeg thuis loopt hij of ik nog een keer een stuk met hem, is mijn man niet op tijd thuis dan loopt hij of ik even snel naar het veldje met hem Ik ben er een paar keer niet onderuit gekomen om hem uit te laten terwijl de kinderen op bed lagen, en dat was dan wel met de babyfoon om mijn nek, even snel naar het veldje en dan snel terug naar huis. Bah wat vond ik dat eng!
Wij laten de kinderen nooit alleen in huis als we de hond uitlaten. Komt nooit voor dat een van ons zo laat is dat we het moeten doen terwijl de ander niet thuis is. Vind het gevaarlijk om je kinderen alleen te laten.
Ja ik ga gewoon met de hond uit als de kinderen op bed liggen Babyfoon aan. Ik moet zeggen dat ik om het huis een park heb en dus het huis kan blijven zien.
Gewoon wanneer hij op bed ligt. Ook overdag vindt het zo'n gesjouw voor die 5 minuten. En hebben geen babyfoon dus die niet mee..
Ik heb zelf geen hond hoor, maar wat ik me altijd afvraag is, wat doe je als je een blokje om gaat, netjes de babyfoon mee, en er breekt brand uit? Dan ben je alsnog niet optijd om je kinderen uit huis te halen hoor :O Mensen denken dat ze zoveel tijd hebben, maar dat heb je echt niet als er brand uitbreekt. Doodeng!
jeetje gaan we daar nu over vallen? ze zal het heus wel opruimen als de hond daar of gepoept of geplast heeft. weetje een emmer water en een zakje doen wonderen!! enuh zelfs als je geen honden hebt die een keer wat doen in de tuin,is de tuin niet altijd even fris hoor!
Neem geen babyfoon mee want heeft inderdaad toch geen zin. Nu ik alleen ben moet ik wel met de honden uit sávonds. Gewoon naar het veldje naast ons huis. Even rennen en snel weer naar huis.
Ik wil niet al te laat gaan 's Avonds want ik vind het zelf niet zo prettig in het donker ook al heb ik 2 honden bij me. Dus denk dat het half 11 voor de laatste ronde word. Achter huis is geen optie dat wil ik niet. Ik wil dat ze buiten hun behoefde doen. De babyfoon heeft overigens de hele wandeling bereik dat heb ik al uitgeprobeerd.
onze hond doet overdag snel een plasje op het (hondenuitlaat)veldje voor ons huis ik kan de voordeur zien, en ben nog geen 5 minuten weg sochtends en savonds loopt mijn man een grote ronde als het huis uit zicht is zou ik het niet durven
Nee, en als je ze wel meeneemt en een auto rijd jullie aan, dan had je weer gehoopt dat je je kinderen thuis had gelaten. Weet je, soms moet je keuzes maken, de 1 vind dit goed, de ander dat. Ik denk dat iedereen doet waarvan hij denkt dat het goed is. Persoonlijk denk ik dat de kans dat er buiten iets gebeurt vele malen groter is dan als je ze thuis laat. Ik zou dus rustig de hond even uitlaten in de buurt van je huis. De meeste mensen hebben vlak bij hun huis wel ergens een groenstrook, dus je hoeft echt niet een heel stuk te gaan lopen. Daarbij is het zo dat ik hier vanuit de achtertuin minder snel in huis ben bij mijn kinderen dan wanneer ik de hond uitlaat op de groenstrook voor het huis. En ik zit zomers toch echt graag in mijn tuin en gek genoeg hebben daar maar weinig mensen moeite mee en heb ik nog nooit iemand horen vragen "wat als er brand uitbreekt."
Ik lees hier heel veel dat er 's avonds een partner thuis is dat heb ik niet ik ben de hele week alleen en straks met 3 kindjes ben ik niet van plan om ze steeds te moeten meenemen. Dat is niet te doen. Ik ben dan langer bezig om de kinderen klaar te maken dan dat ik ze even thuis laat en zelf loop. Ik heb nu nog dat ik mijn dochter mee kan nemen in de kinderwagen maar straks 2 kinderen in de kinderwagen 2 honden en mijn dochter die mee loopt is echt niet te doen. Ik denk dat ik als de tweeling geboren is dat ik s'ochtends en 's avonds de honden uitlaat voor de kinderen wakker zijn en ze alleen de middag meeneem voor een grotere ronde. Er werd gezegd wat als er brand uitbreekt. Nou ten eerste doe ik sowieso alles uit laat niks aan geen tv droger wasmachine of iets dergelijks, Maar als ik op bed lig en er breekt brand ben ik bang dat ik ze ook niet alle 3 even snel uit huis krijg.
Ik doe het hier heel af en toe, maar dan is op de fiets snel naar het veldje plassen, poepen en weer terug. Mijn man werkt ploegendienst dus eigenlijk komt het niet voor omdat de hond nooit lang alleen thuis is, we houden er zeg maar goed rekening mee.
Ik loop gewoon een rondje met de hond terwijl de kleine op bed ligt. Ben max 10 minuutjes weg. Helemaal 's avonds dan ga ik mn kimd echt niet uit bed halen omdat de hond er uit moet. En als hij slaapt dan slaapt hij.... en mocht hij wakker worden terwijl ik even met de hond uit ben dan is hij nog steeds wel wakker als ik terug kom Kijk het wordt een ander verhaal als hij begint te klimmen en er een kans bestaat dat hij uit bed klauterd...maar dat zie ik tegen die tijd wel weer joenik het dan doe...
Nee hier doen we dat absoluut niet. Dan gaan de honden maar in de tuin even piesen. Ik wil niet op zijn geweten hebben dat er iets gebeurd met mijn kinderen of met mij onderweg
Nu is onze baby nog niet geboren maar hoe ik het nu voor mij zie is als volgt: Overdag na de voeding de kleine in de kinderwagen waar hij lekker kan gaan slapen en ondertussen kan ik MET kinderwagen de honden uitlaten. Savonds is mijn partner eigenlijk altijd thuis, of hij moet zijn sporten maar dan is hij ook op tijd weer thuis. Dan kunnen we dus de afweging maken of hij gaat lopen of ik. En anders zullen ze een keer in de tuin moeten of ik loop de straat op en neer. Wellicht als ik zekerder ben als moeder ik een rondje durf te lopen als de kleine ligt te slapen .
Ja doe het wel, gewoon de babyfoon mee nu hebben wij een hele luie hond die zo snel mogelijk haar behoefte doet en weer naar binnen wil. Ik ga ook met de oudste naar de speeltuin hier 300 meter verder op en neem dan ook gewoon de babyfoon mee. Als ik de container aan de weg zet of ophaal ben ik verder van huis dan dat ik de hond uitlaat. Veel moeders zeggen... Wat als er iets gebeurd als je buiten bent, volgens mij kan je beter buiten in elkaar zakken... Dan kan je nog gevonden worden. Als ik binnen in elkaar zak zal niemand mij vinden!
Voor dames die zeggen wat als er brand uitbreekt, wat als jullie in de tuin zitten er breekt brand uit? Dan heb je het toch ook niet meteen door!
Als je binnen bereik van je babyfoon blijft, de kinderen in een bed liggen waar ze zelf niet uit kunnen komen, je geen open vuur hebt en de elektra in je huis gewoon deugdelijk geïnstalleerd is, zou ik gewoon die hond gaan uitlaten.
Hier wordt de hond smorgens en savonds door mijn vriend uitgelaten, dat is meestal even een klein blokje om van 10 a 15 min. Smiddag probeer ik altijd een grote ronde met haar te lopen, kindjes mee in de duo wagen en hond lekker los rennen. Maar soms is het zulk koud en slecht weer dat ik de hond even snel laat plassen als beide kindjes liggen te slapen tussendemiddag. Probeer dan echt met 5 min. weer thuis te zijn en hou ook het huis in zicht. Soms slapen ze hier alleen niet gelijktijdig. Dan gaat degene die wakker is even snel mee. Ben dan langer bezig met jas/muts/sjaal/wantjes/wagen etc. dan de hond te laten plassen maar laat zeker geen wakker kindje alleen thuis, ook niet in de box.