Wij willen een jaarabonnement afsluiten voor één van deze parken. Bij beide al wel eens geweest en vind in Amersfoort de verschillende speeltuintjes erg leuk. Burgers zoo heeft als voordeel dat ook het nodige overdekt is en het een binnenspeeltuin heeft. Benieuwd naar welk park jullie het leukst vinden!
Amersfoort vind ik meer een dierentuin om even heen te gaan if gewoon lekker te spelen. Dus geschikter dan burgers zoo. Deze vind ik meer iets om 1x per jaar een dag heen te gaan, daarna geloof ik het wel daar.
Amersfoort vind ik leuker. Ook mooier aangelegd. Ik heb daar altijd het gevoel door een park te lopen en dan dieren tegen te komen. Bij burgerzoo altijd echt een dierentuin gevoel, dat vind ik minder leuk.
Wij hebben recent een abonnement afgesloten bij Amersfoort. Burgerzoo zijn we geweest toen ons zoontje een jaar of 2 was maar vonden we voor hem niet zo leuk, minder goed zicht vanuit de buggy en grotere afstanden om te lopen. Onze kinderen zijn nu 4 en 1, voor oudere kinderen is Burgerzoo denk ik wel leuker dan Amersfoort.
Ik zou ook gaan voor Amersfoort, leuker aangelegd, kleinschaliger, veel plekjes om te spelen. Burgers is leuk voor af en toe, maar voor een abonnement leent Amersfoort zich beter.
Allebei leuk. Ik zou gaan voor het park met de kortste reisafstand. Je hebt tenslotte meer aan een abonnement als je er makkelijk even binnen kunt lopen, dan wanneer je er een uur voor in de auto moet zitten.
Met kinderen: Amersfoort! Omdat daar voor jonge kinderen veel meer te ontdekken en spelen valt. Burgers Zoo is prachtig, maar ik denk dat Amersfoort met kinderen langer leuk blijft.