Waarschijnlijk ben ik de zoveelste die een topic opent over een Apple watch Ik ben er eindelijk over uit dat ik toch wel graag een Apple watch zou willen, maar nu de vraag of ik voor de 5 of 6 zou gaan. Het verschil lijkt erg klein te zijn als ik de reviews lees. Welke hebben jullie en zouden jullie aanraden?
Ik heb een 2, waar ik nog steeds erg blij mee ben. Niet dat je daar direct iets aan hebt, maar ik probeer alleen aan te geven dat je er waarschijnlijk heel lang mee doet en als je veel blijer gaat worden van de duurdere optie, je je niet hoeft te laten weerhouden door een klein prijsverschil. Van de andere kant, als je veel twijfelt, zou ik zelf voor de goedkopere optie gaan, omdat deze ook goed en degelijk zal zijn . Waarom ik nog geen nieuwe wil: Ik heb nog een 38 mm, wat ik net wat mooier vind op mijn kleine pols, ook was de rose goud versie mooier bij de eerdere series vind ik. Maar hier heb je dus ook niets aan. Kleur is echter wel heel belangrijk, want je doet jaren met zo’n watch en draagt hem waarschijnlijk altijd, dus als je neigt naar een kleur kast die maar 1 van de 2 keuzes heeft, zeker dat de doorslag laten geven.
Ik twijfelde tussen SE en 6 en ben voor SE gegaan. Want de “plus”punten van de 6 hadden voor mij persoonlijk geen meerwaarde. 5 viel voor mij af omdat je die bij Apple zelf niet meer kunt bestellen. Is voor mij altijd een argument omdat dat vaak voorspelt waar ze zelf nog op inzetten qua updates ed.
Klopt het dat de voornaamste verschillen tussen de SE en 6 zijn dat je bij de 6 ECG’s kan maken en een saturatiemeting kan doen, maar bij de SE niet?
Ik heb ook smalle polsjes, dus het wordt sowieso een 40 mm kastje. Vind het altijd zo lastig om ineens zo’n grote uitgave te doen, wil dan 100% overtuigd zijn haha.
Ik heb ook heel lang getwijfeld toen, maar na een week wist ik al niet meer waarom . Mijn keuze was wel simpeler, series 1 of 2 en 2 had gps en 1 niet, dat vond ik wel een heel belangrijk verschil.
Ja dat en bij de 6 is het beeldscherm altijd aan. Bij de SE is hij zwart en gaat aan als je beweegt. Op de site van Apple kun je goed vergelijken staat alles naast elkaar. Zat ook nog ergens iets van een chip oid wat anders was.
Misschien kun je dat dan instellen ofzo want dit staat op de Apple site over de 6: Bekijk bijlage 677281 En in de vergelijking laat ie dat ook als verschil zien.
Nou de updates zijn er nog voor de 3 dat van die 5 duurt nog wel ff hier een apple nerd in huis en die heeft een 5