Sinds vanochtend voel ik me raar! Bah.. kan het niet plaatsen. Met vlagen een vreemd gevoel op m'n maag, een kind wat naar mijn inziens heel hoog met z'n billen ligt en 'half' in m'n hoofd. Verder is 't momenteel in m'n buik rustig qua rommelen, af en toe 's een harde buik. Vannacht van half drie tot half vier wakker gelegen door enorme steken door m'n buik heen. Dit zakte weer af en ben dus ook weer gewoon in slaap gevallen. Mensenlichaam zit vreemd in elkaar, vooral op het einde van de zwangerschap. Volgens mij zit ik -vooral 's avonds- constant met voorweeën te ouwehoeren. Klopt het dat als je veel voorweeën hebt, je daar profijt bij hebt tijdens de bevalling? Al met al wordt het wel steeds spannender en enger, haha. Ik weet niet wat ik moet verwachten. Ben benieuwd wat het nou is, zo'n bevalling en of ons kleine hummeltje een jongetje of een meisje is en hoe hij/zij eruit ziet. Maar aan de andere kant zie ik er ergens toch wel tegenop. Heel bizar.. 't zal er toch uit moeten en je weet dat het enorm veel pijn kán gaan doen. Maar goed, angst voor het niet wetende wat je te wachten staat. Over me heen laten komen is denk ik op 't moment maar 't beste. Moest 't effe van me afschrijven..
ik ben ingeleid, dus wat jij allemaal beschrijft heb ik niet echt gehad. wel een keer erge steken toen ik in de auto zat en dacht nu komt het hihi. pijn heeft het bij mij wel gedaan ga er niet om liegen, maar op dat moment onderga je het gewoon omdat je niet anders kunt eigenlijk.dat kleine hummeltje maakt een boel goed heel veel succes!
Inleiden lijkt me ook een aparte ervaring. Vooral als je weet wanneer je kindje gehaald wordt en er wordt ook gezegd dat die weeën ook veel pijnlijker zijn dan dat je lichaam het zelf aangeeft. Ik moet er toch aan geloven, haha. Komt ook wel goed. Maar voel me gewoon zo apart. Misschien lig ik vanavond wel te puffen, wie weet.. Zou mooi zijn.. 't is het ook allemaal waard.
Hé Bonnie... je lichaam is zich in ieder geval helemaal klaar aan maken voor de bevalling! Dat is goed nieuws. Ik voelde de avond van te voren dat ik zou gaan bevallen. Voelde me ook raar en onrustig. Maar wees vooral niet bang. Je lichaam is hier voor gemaakt en als je ontspant dan heb je het minste pijn EN de minste schade. Luister goed naar je lijf en je vk. Die scherpe steken zijn waarschijnlijk tekenen dat je kindje nog verder aan het indalen is: prima! Weer een stukje verder. Het komt echt goed en ik wens je veel succes. Kijk nog even naar je buik, neem nog eens een foto. Leg je handen nog eens op je buik om goed te voelen want straks is je buik weg (uh.. niet gelijk helaas...) en sta je luiers te verschonen
Bedankt voor je berichtje Cygnet! Ik heb toch voor alle zekerheid even het ziekenhuis gebeld. Normaliter sta ik namelijk onder controle bij de huisarts, alleen in verband met vakantie ben ik gisteren overgenomen door het ziekenhuis. Daar ook al op controle geweest. Aangezien ik me zo raar in m'n hoofd voel, weeïg op de maag, zwaar gevoel in m'n benen en dergelijke leek het me toch maar verstandig om even het ziekenhuis te bellen. Daar willen ze me wel graag zien en om kwart voor vier. Manlief zat in Hilversum, dus die heb ik gelijk om half twee maar gebeld aangezien wij lekker hoog in Noorden wonen. Dus die is nu onderweg naar huis en ik moest m'n tasje maar meenemen. Wat denk je? Zouden ze hier actie op ondernemen? Lijkt mij dat ze de 1e liever een week langer laten zitten dan een paar dagen eerder halen. Tenminste.. dat dénk ik. Hou jullie in ieder geval wel even op de hoogte over de verdere ontwikkelingen.