Mijn 1e kindje is met 38 weken geboren. Volgens de gynaecoloog hebben de meeste vrouwen dezelfde draagtijd qua zwangerschap maar ik ben inmiddels bijna 39 weken zwanger en ons beebje lijkt er nog geen zin in te hebben. Wanneer ben jij bevallen van je 1e kindje en van je 2e kindje? Scheelde de termijn veel van elkaar?
Interessant topic, ben benieuwd. Mijn eerte was met 38wk, de tweede is dus nog even afwachten. mijn vriendin had twee keer een bevalling van ong 40+3 en 40+ 5 Geen groot verschil dus.
Marin met 38 weken en Elin met 39 plus 5, ik had net als jou het idee dat bij de tweede zwangerschap het kindje ook eerder geboren zou worden. Succes! Groetjes Senna
Dochter met 37,5 week en deze 2e zit nog .... helaas.... Ik had ook verwacht dat deze rond dezelfde tijd zou komen.. maar het is nog te gezellig in mijn buik!
eerste : 41 weken precies tweede : 41.6 derde : ? het wordt dus nog even afwachtten wat het deze keer wordt maar ik hoop nu dat het wat eerder gaat gebeuren! maar daar ga ik maar niet vanuit. anna
Zo te zien klopt het dus wel aardig wat mijn gynaecoloog me vertelde. Bij de meeste kindjes zit geen 3 weken verschil. Dat de ene met 38 weken komt en de ander blijft zitten tot week 42. Maar waarom komt mijn kindje nou niet?
De eerste met 40.6 en we wachten nu op nummer 2 en die zit vandaag op 40.2 en lijkt nog niet te willen komen.
de eerste is ingeleid met 41+3 en de tweede is uit zichzelf gekomen met 41 wk precies. De derde is nog een verrassing!