Hallo Dames, Vandaag te horen gekregen dat een vaginale stuitbevalling geen optie is ivm de verwachtte grote van de kleine. De keizersnede staat gepland in de 39ste week, nu is mijn vraag dus of ik die datum ga halen, niemand met een glazen bol helaas, maar kan op internet weinig vinden of stuitbaby's gemiddeld eerder of later komen dan de uitgerekende datum. Dus met hoeveel weken begonnen bij jullie de weeën of braken jullie vliezen?
Bij mij met 39+2 nog niet (geplande ks, ook ivm stuitligging). Wat ze mij hebben verteld is dat het in principe niets uitmaakt.
Ik wist niet dat mijn zoontje een stuit lag. Hadden ze over het hoofd gezien. Maar bij mij begon de bevalling 40+3 Uiteindelijk wel een spoed keizersnede gehad
Bij 39+1 begonnen de weeen, bij 39+2 bevallen uiteindelijk met ern ks. Wat vervelend dat je het niet zelf mag proberen.
Hier met 38 en 5 geplande keizersnede gehad. Was bang dat hij eerder kwam omdat eerste met 36 en 4 geboren was. Maar meneer zat nog goed haha
mijn eerste dochter kwam met een ontzettend snelle bevalling binnen 4 uurtjes op precies 38 weken, ik heb dus behoorlijk angst dat deze dame zich ook eerder meldt. morgen nog een afspraak voor meer uitleg was de vorige keer nogal overrompeld en de ks met 39+5 vind ik aan de late kant.
Ik heb een keizersnede gehad met 39+3. De bevalling was gelukkig nog niet begonnen, daar was ik ook wel bang voor. Ik had alleen veel harde buiken, maar nog geen weeën.
Met 39 weken stond de keizersnede gepland maar met 37+1 braken me vliezen. Het is een keizersnede geworden zoals gepland alleen wat eerder.