39+6 en 40+1. Lekker van de uitgerekende datum uitgaan, zeg ik altijd, dan hoef je in ieder geval maar maximaal 2 weken echt te gaan zitten wachten
Lag eerst met 26 weken al met weeën in het ziekenhuis. Gelukkig afgeremd, met 35.4 braken mijn vliezen (spontaan) en pas met 36.1 werd ik wakker met weeën.. (en goede ook!)
Spontaan met 30+5, bij een eventuele volgende zwangerschap hoop ik het langer vol te houden! Was altijd overtuigd dat de kleine na de 40 weken zou komen...
Zoontje is geboren met 39+6 Nu hoop ik eigenlijk iets eerder maar dat hebben we niet voor het zeggen natuurlijk
Wat vroeg allemaal! (de meeste dan). Hier 1e: 39+1 2e: 40+5 Hoop de 3e ook rond de 39 weken, maar bereid me maar weer voor op 40+
Met 37+1. Werd ingeleid ivm hoge bloeddruk. Met 37 wkn een ballon gehad en de volgende dag had ik 3 cm toen aan de weeenopwekkers gegaan en 6 uur later was ze er.
Spontaan bevallen met precies 40 weken. 's Nachts om 2.00 braken m'n vliezen en om 13.30 was ons zoontje er!
met 38+3 d en 39+1 d Ik hoop nu eigenlijk niet zo lang door te hoeven lopen.. ben der echt klaar mee, ben moe..tuurlijk moet kleintje nog eventjes blijven zitten.. maar hoop niet dat ik langer dan 38 weken hoef.. Ik had bij de laatste bevalling erge weeen en zie erg tegen de bevalling op.. Hoop dat het meevalt.. vind het gewoon eng dat het einde in zicht is..
Robynn ik ken je heel goed begrijpen hoor. Zelf ben ik helemaal op lichamelijk door veel pijnklachten en vermoeiheid. Hoop zelf ook rond de 38 weken te bevallen, doe er alles aan om niet compleet door te branden. Gister lag ik in bed en kreeg ik enorme pijnscheuten, schrok me helemaal wild! Zometeen maar even aangeven bij de Gyn
De eerste met 39+2 en de tweede met 39+5. Allebei spontaan en lekker thuis. Ik hoop nu iets eerder want ik was het beide keren helemaal zat op het einde vanwege bi en bij de tweede was er ook nog een hittegolf. We gaan het meemaken.