Mijn kindjes blijven de eerste week lekker binnen samen met mama. En daarna gaan ze overal mee naar toe. Vooral nu de jongste komt op allerlei plekken als speeltuin, school, bos, strand etc. omdat ik daar met de andere kindjes heen ga.
Ow ja boodschappen doen, doe ik wel voornamelijk alleen. Dat is al zo'n opgave voor een heel gezin. Met ook nog kids erbij is echt te vermoeiend. Shoppen doe ik ook alleen, maar koop nog maar weinig in de stad, het meeste komt van de webshop.
Yara gaat altijd met me mee. Ik ben 1x een dagje zonder haar weg geweest (walibi) maar verder gaat ze altijd mee. Al van kleins af aan eb ze is super met meenemen! Maakt niet uit wat ze gedraagd zich altijd keurig als we ergens heen gaan
Ik nam ze al snel mee, kon bij de eerste de laatste weken van mijn zwangerschap amper nog bewegen, ik was blij dat ik weer er op uit kon en langer kon lopen dan 3 minuten (in een slakkentempo). Naar buiten, tja, daar heb ik zo mijn eigen opvattingen over, ze zijn allebei in een warme week geboren en ik zie niet in waarom ik ze dan binnen moet houden i.p.v. in de frisse buitenlucht, zolang ze beschut zijn, geen last hebben van wind of zon etc. De tweede ging ook al snel overal mee naartoe. Al hield ik wel rekening met genoeg rust, slaapjes en hun ritme, maar ik ben er best veel op uitgetrokken met ze en dat doe ik nog steeds.
Mijn zoontje gaat overal mee naartoe, maar nu hij een peuterpuber begint te worden wordt het weer wat moeilijker helaas! Hij heeft nergens zin in
Eigenlijk al meteen, zowel met kind nr. 1 als nummer 2. Was bij nr. 1 wel wat depressief, zat heel veel in huis dus kwam alleen voor noodzakelijke dingen buiten. Maar nu gewoon overal hoor, heb ook geen keuze Uit eten met kinderen vind ik alleen minder geslaagd. Dan wil ik een beetje quality time met mijn vent van plaats alleen maar met de kinderen bezig te zijn. Valt voor hun niet mee lang stilzitten..
Tuurlijk, gaat overal lekker maar naar toe tenzij ze echt geen zin heeft dan blijft ze bij opa en oma als ik ergens heen moet, afspraak ofzo.. Denk dat ik na een weekje al lekker op pad ging destijds
Die van mij gaan altijd mee, ook naar de "lastiger" uitjes zoals uit eten gaan en drukke winkels. Hebben al talloze keren gereisd met het vliegtuig. Ze hebben hierdoor bijvoorbeeld geleerd om in een restaurant netjes aan tafel te blijven en in de supermarkt lopen ze keurig mee of zitten ze in de winkelkar. Op reis: ze spelen op het vliegveld met een autootje en mogen dan nog lekker rondlopen enz en eenmaal in het vliegtuig slapen ze dan vaak al voor het opstijgen En dat terwijl met name mijn oudste van nature een druk jongetje is. Het is een kwestie van grenzen aangeven, waarbinnen ze de ruimte krijgen. Als ze weten waar ze aan toe zijn, geeft dat duidelijkheid en rust voor ze en kun je ze overal mee naartoe nemen, maar dan wél vanaf het begin zodat ze ook echt weten wat de bedoeling is
Vanaf het moment dat ik het hem naar buiten mocht (toen was hij 8 dagen), nam ik hem overal mee naar toe. Dagjes naar de stad, naar vriendinnen etc.
Eigenlijk altijd behalve late avond uitstjes dan gaat hij altijd naar mijn moeder zodat hij optijd naar bed kan
Hier ook zo goed als altijd samen. Behalve als we savonds een feestje hebben dan regelen we een oppas. Binnenkort wil ik eens met de bus want bussen vind hij geweldig om te zien.
Toen ik na de bevalling(en) voor het eerst zelf weer de deur uit ging, ging de kleine mee. Dat was bij de oudste naar de supermarkt. Bij de jongste gewoon wandelen, geloof ik. Ik kan me niet bedenken, waar ik de kids niet mee naartoe zou kunnen nemen. Nou ja, (luidrichtige) feestjes, etentjes, concerten, dat soort dingen niet, natuurlijk. Maar boodschappen doen, winkelen, terrasje pakken, op bezoek bij vrienden. Nee, daar ga ik geen oppas voor regelen of zo. Gewoon gezellig mee. Afspraken bij tandarts en zo plan ik tijdens werktijd, dus dan zitten ze toch op de opvang.
Over het algemeen neem ik ze overal mee naar toe. Maar soms heb ik gewoon echt even geen zin in kinderen, shoppen, naar een vriendin of weet ik veel wat en dan breng ik ze even fijn bij opa en oma
Uhm, hoezo is dat perse logisch? Het is maar een vraag hoor en heb er gewoon nog geen gevoel bij omdat ik nog geen kinderen heb. Ik zou me voor kunnen stellen dat iemand zijn (kleine) kind niet mee wil nemen naar een plek waar het heeeel erg druk is, vol winkelcentrum of als je voor jezelf naar het ziekenhuis moet voor controle. Ik zou me denk ik afvragen of het voor een kind altijd wel leuk is om mee te gaan naar drukte , maar dat zal per kind verschillend zijn en de leeftijd speelt ook mee.
over het algemeen gaat ze overal mee naar toe. soms gaat ze naar opa/oma of oppas dat is als wij samen wat gaan doen of een feest zoals laatst een bruiloft hebben. maar anders nemen we haar lekker mee.
Jip bijna altijd gaat ons zoontje mee. Sommige dingen, zoals laat op de avond uiteten of nu vanavond naar de opticien gaat hij niet mee omdat het niet praktisch is. Maar is eigenlijk bijna nog nooit voorgekomen dat hij niet mee is gegaan.
Uhm ja natuurlijk, ik kan ze moeilijk alleen thuislaten nietwaar? Wij hebben geen opvangnetwerk (nooit gehad) dus vanaf het begin zijn ze overal mee naar toe gegaan.
Annefleur gaat bijna overal mee,soms is het makkelijker als er word opgepast omdat dingen dan toch sneller of makkelijker gaan,maar de bus,auto en trein zijn heel normale dingen voor haar.ook wachtkamers en de winkel en zo kent ze goed,bij de kapper ga ik liever alleen maar dat is meer omdat ze zich nu gaat vervelen als ze zo lang moet wachten.en als we een keer uit eten gaan of naar de bios is dat écht tijd voor met z'n 2 tjes.