Kado 40jarig huwelijk

Discussie in 'De lounge' gestart door River87, 26 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. River87

    River87 Fanatiek lid

    28 nov 2016
    1.325
    1.064
    113
    Mijn schoonouders zijn dit jaar 40jaar getrouwd ik zei tegen m'n man misschien vast nadenken over een kado.
    Las al dingen als foto maken, nu hebben wij 2kids maar m'n zwager is net na 10jaar uit elkaar en alleen dus voor hem niet zo leuk denk.

    Weekendje weg gaven we 5jaar geleden een reisje naar Londen met de boot.. die maatschappij ging failliet 1 grote ellende uiteindelijk konden ze naar een hotel in Limburg, dus zoiets doen we dit x maar niet.
    Nu nemen ze ons mee in een huisje met z'n alle.
    Maar wat is nu leuk om aan hun te geven? Wie heeft er tips/ideeën?
     
  2. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.323
    10.291
    113
    Paar nachten in een van de valk? Ze hebben ook arrangementen. Fijne hotels geweldige ontbijtjes. Lekker eten.
     
    River87 vindt dit leuk.
  3. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.879
    2.880
    113
    Noord-Holland
    Wat is je budget?
     
  4. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Kaartje voor het theater, kookworkshop, wijn/whiskeyproeverij, weekendje welness, dineren in een sterren restaurant.
     
    River87 vindt dit leuk.
  5. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Ik moest ook aan een theaterbezoek denken... mijn ouders zijn een paar jaar terug naar het leven van hendrik groen geweest.. dat gecombineerd met een hotel bezoek is ook gewoon een leuke ervaring.
     
    River87 vindt dit leuk.
  6. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Een museum jaarkaart voor allebei?
     
    River87 en Athina vinden dit leuk.
  7. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.207
    1.264
    113
    Centrum België
    Wij hebben paar jaar geleden de ouders van mijn ex een ballonvaart gegeven. Waren er achteraf superenthousiast over...
     
    River87 vindt dit leuk.
  8. Chayammy

    Chayammy Fanatiek lid

    14 aug 2020
    1.301
    2.091
    113
    Vrouw
    Mijn ouders waren vorige week 40 jaar getrouwd. Wij hebben ze een dagje Apenheul gegeven, samen met mijn zussen en hun gezinnen erbij. Toen wij nog kinderen waren zijn we ooit eens als cadeau voor mijn grootouders (ouders vader) naar de Apenheul geweest, inclusief oom en tante en gezin . Nu doen we het dus over, met de nieuwe generatie. We gaan kijken of we op dezelfde plek en familiefoto kunnen maken als toen.

    Mijn ouders vinden een cadeau waarbij het het gezin samen een activiteit doet sowieso heel leukst. Zo van zijn we namelijk niet met z'n allen samen.
     
    River87, TotalBella en Athina vinden dit leuk.
  9. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.068
    17.023
    113
    Mijn schoonouders vierden 3 jaar geleden 40 jaar getrouwd te zijn. Wij gaven hen een midweekje weg naar een stad in Europa waar ze als pasgetrouwd stel eens geweest zijn, vonden ze geweldig!

    Maar wat ze nòg leuker vonden:
    We hebben alle gasten vooraf gevraagd om een stuk te schrijven over hun herinneringen aan mijn schoonouders en daarbij foto’s aan te leveren. Wij hebben het gebundeld en laten afdrukken. Het is echt een geweldig, mooi, grappig, ontroerend boek geworden :D Iedereen heeft onwijs z’n best gedaan en het was een grote trip-down-memory-lane voor m’n schoonouders, die het boek er nog regelmatig even bij pakken :)

    Misschien dat zoiets ook leuk is?
     
    River87 vindt dit leuk.
  10. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.244
    2.361
    113
    Vrouw
    Mijn vriend heeft vorig jaar zijn ouders een etentje in een sterrenrestaurant met het gezin cadeau gedaan, dus zijn ouders met hun kinderen, zonder aanhang. Niet iets met zijn allen omdat zijn ouders al een vliegvakantie met de hele familie in de planning hebben, dus dat konden ze toch niet toppen ;)

    Of een dag waarop jullie foto's van vroeger (of in geval van de kleinkinderen recenter) overdoen? Kun je een toffe verjaardagskalender of collage van maken

    We doen mijn ouders regelmatig een weekende/nachtje cadeau in een plek waar ze ooit hebben gewoond of leuke herinneringen aan hebben, bijvoorbeeld waar ik ben geboren of waar mijn vader heeft gestudeerd.
     
  11. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.873
    5.150
    113
    Home
    Uit eten op jullie kosten in hun favo restaurant
    Weekend hof van Saksen
     
    River87 vindt dit leuk.
  12. lindajl

    lindajl Fanatiek lid

    25 jan 2016
    1.916
    1.505
    113
    Vrouw
    Fotoshoot met z'n allen.
     
  13. zeilbootje

    zeilbootje Fanatiek lid

    15 jan 2014
    2.771
    1.363
    113
    Mijn schoonouders gaan graag op pad. We hebben alle familie en bekenden destijds gevraagd om een stukje voor een soort reisgids te schrijven over een stad in Nederland. Van ons kregen ze een treinkaart cadeau.
     
    River87 vindt dit leuk.
  14. River87

    River87 Fanatiek lid

    28 nov 2016
    1.325
    1.064
    113
    Wat een leuke ideeën zitten er tussen
    Dat met die foto s en herinneringen erbij is wel een heel gaaf idee zeg dat gaan ze fantastisch vinden zoiets.
    En idd iets van een ervaring erbij, proeverij of leuk dagje weg of idd zo een museum kaart ofzo
    Ja hier kunnen we wel wat mee, bedankt!
     
  15. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.503
    8.425
    113
    Ontzettend leuke ideeën!

    Had nog wel een aanvulling over een fotoshoot, aan de ene kant is je zwager net alleenstaand, maar aan de andere kant kunnen ze dan in elk geval wel een familie foto ophangen waar zijn ex niet op staat.

    Weet niet of ze van groen en tuinieren etc houden, maar eens in de 10 jaar is de Floriade, dit jaar ook weer, misschien leuk om ze daar dagje i.c.m. hotelletje te doen?

    En zo zijn er natuurlijk wel meer dingen met een hotelovernachting te combineren :)
    Hier is happen en trappen altijd een groot succes.
     

Deel Deze Pagina