Vandaag bereikte ons het droevige nieuws dat een 5 jarig kindje verongelukt is. Dit kindje zijn broer is een klasgenootje van mijn jongste dochter en ging naar dezelfde school. Ik wil graag een kaartje schrijven maar wat zet je daar nu op? Sorry als dit in het verkeerde topic staat
Schrijf vanuit je gevoel, wat zou jij als ouder fijn vinden om te lezen. Waar zou jij kracht en steun uithalen. Vaak schrijf ik zelf een persoonlijk tekstje en als het iets verder van mij af staat zoek ik iets moois via google wat mij gevoelsmatig passend lijkt bijv.: "Ik blijf maar zoeken naar woorden, Want ik weet niet hoe het is. Maar ik wil je laten weten, Dat ik aan je denk En je heel veel kracht toewens, Bij dit vreselijk grote gemis." Helaas al een aantal keer in onze omgeving gehad dat het een kindje overleden is, ook mijn neefje. Ik weet niet of je weet of er nog opa's en oma's, tantes of ooms van het kindje zijn. Maar vanuit mijn ervaring er wordt wel vaak stil gestaan bij het verdriet van de ouders en broertjes/zusjes, vaak ook nog wel bij opa's en oma's, maar de ooms en tantes wordt vaak niet bij stil gestaan. Dat is althans onze ervaring zowel vanaf ons als vanaf de oom en tante vanaf de andere kant.
Volgens mij kun je echt helemaal niets verkeerds schrijven. Het idee dat mensen aan ze denken en de moeite nemen een kaart te sturen zal al hartverwarmend zijn.
Dit inderdaad. Aantal jaar terug was er een kindje van de opvang overleden. Heb toen ook een kaartje geschreven. Wat je schrijft maakt eigenijk niet uit en het hoeft ook geen lange tekst te zijn, je kunt gewoon opschrijven wat je denkt.
Ik heb na lang zoeken een passend gedichtje gevonden. Mijn dochtertje gaat het kaartje met een tekening via de juf aan het klasgenootje bezorgen. De kindjes hadden vandaag al allemaal tekeningen gemaakt