We googelen ons suf en bellen ons een ongeluk helaas. Veel antwoordapparaten, veel vakantie en heel veel die geen kinderen onder de 8 weken behandelen. Bedankt voor alle reacties meiden. Wie nog suggesties heeft, ze zijn echt van harte welkom.
Wij zijn met Dewi in Slochteren geweest. Die vrouw heeft gouden handjes echt waar! Na 2 behandelingen kregen we een totaaaal ander kindje mee naar huis! Wel fijn dat die van jou aan huis komt, scheelt ook weer! Succes!
Ff een updateje. We komen er met een gekneusd sleutelbeentje vanaf. Hij moet nu in een hangmatje in de boxliggen en met een zijliggingsussen in de wieg. Gaat prima. Bedankt voor alle reacties, deze kan op slot.
Hij heeft gister 7 uur in het ZH gelegen nog steeds drinkt hij te weinig. Denken dat er naast zijn sleutelbeen nog wat anders is, hopelijk iets simpels, zijn tongriempje is ook wat kort, dus daarmee nu naar de HA