Ik heb ruim 6 maanden borstvoeding gegeven, met heel veel ups en downs en ben een enorm voorstander van borstvoeding. Maar ik ben verder niet van de 'borstvoedingpolitie' en ben van mening dat iedereen lekker zelf moet weten welke voeding ze hun kind geven en hoe lang! Dames; doe lekker je eigen ding en veroordeel elkaar niet! Om terug te komen op het onderwerp: ik kan het me goed voorstellen hoor! Vond het ook vreselijk verdrietig toen ik stopte met borstvoeding geven ook al stond ik er echt achter. Ik heb ook pas na de laaste voeding besloten dat het de laaste voeding was. Dat maakte het wel wat makkelijker!
helemaal mee eens, heb de eerste maanden ook veel gehad aan die bv fora´s maar soms een beetje te veel moraalridders daar, als ik een vraag had over het combineren van fv met bv )ik kon er namelijk ook helemaal nog geen afstand van doen, dan werd ik niet vriendelijk verzocht naar een ander forum te gaan, jammer, want door die combinatie heb ik toch nog een maand langer bv kunnen geven. ik gaf smorgens en savonds voor het slapen gaan nog bv en de rest fv. ik kan me heel goed voorstellen dat het als een vorm van afscheid voelt..
Ik kolf enkelzijdig elektrisch, en mijn lactatiekundige zei juist dat dit goed was om de borsten beiden te stimuleren. Ik moet per kolfbeurt van haar 5 minuten rechts, dan 5 minuten links en dan afbouwen naar 1 minuut kolven, 8 keer per dag. En niet tussen 00:00 uur en 07:00 uur, volgens haar is die slaap heel belangrijk. Volgens haar is het pas goed om een dubbelzijdige kolf te gebruiken als de produktie weer normaal is.
Zodan, waar heeft die lactatie kundige haar diploma gehaald? Ik wil bijna zeggen heeft ze uberhaupt wel een diploma? Sorry maar met dit soort adviezen is kolven idd gedoemd te mislukken. Als ik het ook zo gedaan had was ik ook snel moeten stoppen. Jammer zeg. Het is me volledig duidelijk dat het aan jou inzet niet gelegen heeft, jij hebt gedaan wat jou is verteld dat het beste was. Jammer dat het weer stuk loopt op het advies van een zogenamde prof. Tja helaas is de ene lk de andere niet. Ik had bij mijn oudste dochter ook een net al te beste lk. Daarom is het aanleggen ook nooit gelukt. Heel misschien wil je toch nog doorgaan? Dan wil ik je aanraden om eens naar het borstvoedingsforum te gaan daar is een stuk alleen over kolven, misschien heb je daar nog wat aan. Groetjes Yvonne
het is zo dat er rond de 3 maanden regeldagen zijn, maar ik weet ook dat je bepaalde momenten hebt dat je echt door moet zetten. maar ook weet ik dat niet iedereen het zelfde is, en dat doorzetten bij sommigen op niets uitloopt. en of je nou met 1,2,3,6 of 9 maanden stopt, het is altijd een moeilijke beslissing en een beetje afscheid nemen. maar meid, met de fles worden ze ook groot en fles geven doe je ookmet liefde!