Kan ik ook gewone knakworstjes in stukjes snijden en die in het bladerdeeg wikkelen? Die heb ik namelijk nog staan scheelt weer geld
Ja super lekker! Wij doen vaak van die kleine knakworstjes en dan plakje bladerdeeg in 4en en dan heb je kleine hapjes.
Hier is dat een grote favoriet op verjaardagen. Bladerdeeg in 4 stukjes en worstje erin, lekker en makkelijk
of knakworstjes in die zelf te maken (mini)croissantjes mmmmmm ook zo lekker!! krijg spontaan trek (en zin om eens bladerdeeghapjes te maken, dat echt nog nooit gedaan )
ja gisteren gedaan, mijn dochter mag geen koemelk en soja en dit kan wel. lang worstje in een plakje en oprollen.
Ja heerlijk! Ik snijd een plakje bladerdeeg altijd in 4 stukjes en koop dan van die kleine knakworstjes of koop normale en snijd ze in 3 stukken. Lekker hoor, heb er zin in gekregen.
Toevallig maak ik dat vanavond voor de kids, we eten liflaffies, oftewel we maken van alles met de dingen die we nog in huis hebben
Heerlijk is het he hier 2 x per jaar op de verjaardag vaker haal ik t niet want eet zo een hele bak op haha. vriend zei dat het niet kon maar wel dus dankjewel dames!
wij vinden dat ook heerlijk. Gisteren toevallig nog hele knakworsten in bladerdeeg gewikkeld en in de oven gehad. Ik had er zomaar zin in.