Zoals de titel al aangeeft ben ik wel benieuwd hoe oud jullie kleine was ten tijde van de doop. Wij wilden eerst in juli laten dopen, maar nu blijkt de pastoor die ons ook ons getrouwd heeft op vakantie te zijn. Als hij weer terug is zijn enkele familieleden zoals de peetoom weer op vakantie. Eerste datum zou dan september zijn, dan is iedereen er weer. Maar dan is de kleine onderhand een half jaar. Zou dat te laat zijn? Dus daarom mijn vraag, hoe oud was jullie kind met het dopen?
Hier verschillend, de ene was al 7 maanden, de andere een paar maanden. Ligt eraan wanneer er doopdiensten waren gepland, ik zou dus ook gewoon september doen, als iedereen erbij kan zijn.
wij wilde onze dochter nu in augustus laten dopen dan is ze 1,5 maar door omstandigheden besloten om de keuze aan haar over te laten.
Zo te lezen waren de leeftijden erg verschillend. Ik heb zelf het idee dat hoe ouder de kleine wordt hoe vervelender hij het misschien vindt als er water over zijn bolleke wordt gegoten. Al heeft hij er tijdens het douchen en het badje echt geen last van, dan vindt hij het alleen maar geweldig!
Fleur was 10 maanden ruim, en Tim moeten we de datum woensdag tijdens ons gesprek met de pastoor gaan plannen... dus die gaat wel ruim over de 10 maanden heen
Toen ze bijna 5 maanden oud was. Ik dacht dan is ze wat ouder en gaat niet zo snel huilen. Het wachten duurde echter voor mijn dochtertje te lang en ging toch huilen precies tijdens het gebed, alleen niet op het moment dat ze daadwerkelijk gedoopt werd.
Hier heb ik mijn dochter op laten dragen... vorig jaar eigenlijk omdat ik in het begin van haar leven helemaal niks meer had met mijn geloof. Dopen vind ik een keuze die ze later Zelf kunnen maken....