nou..... punt 1, mijn schoonmoeder claimt dat soort dagen altijd, dus die kans krijg ik niet eens. punt 2, mijn schoonzus heeft 4 kinderen bij elkaar waarvan die 2 de tent afbreken en vind ik het wel lekker rustig dat ik kan vertrekken wanneer het uitkomt.
wij zijn trouwens ook nog bij 2 andere mensen uitgenodigd om het te vieren maar omdat we ook al naar 3 sinterklaasfeesten (coole piet diego hier in de stad, studio 100 sinterklaasfeest en deka sintfeest) gaan vind ik dat wel een beetje te veel van het goede.
We vieren het warschijnlijk maandag, ook ivm school en PSZ. Dan hebben we alles op één dag. We vieren het met alleen het gezin
we vieren het dit jaar met mijn ouders (vorig jaar schoonouders) wij hebben 5 kadotjes voor dochterlief gekocht en ze krijgt van opa en oma nog 4 kadotjes voor ons zelf 2 kadotjes vieren het zaterdagmiddag rond half 5
Wij vieren het zondagmiddag. Bij mijn zwager en schoonzus thuis. We vieren het met hun, hun zoontje, haar ouders, haar broer zijn 2 kinderen en zijn vriendin, schoonvader en dan ons gezinnetje. Rond 15:30 komt sinterklaas met 2 pieten en dan is het kadootjes open scheuren, eten en weer naar huis. Natuurlijk staat er allerlei lekkers op tafel en is het huis daar versierd. Tja vind het niet echt gezellig sinterklaas vieren, maar de kinderen vinden het leuk en daar gaat het om.
Wij vieren het aankomende zaterdag bij opa en oma en 5december in de avond gewoon met het gezin thuis
Zondag met zus, zwager, haar 2 kindjes, mijn moeder en vader Volwassenen hebben onderling een loodje getrokken, erg leuk dus!!
Wat hoogst irritant zeg. Dat klikt niet echt dus als ik dat zo lees. en logisch Nee dan is het wel lekker dat je het daar viert.
tulip tuurlijk is die kans er wel... gewoon niet laten claimen en nu al voorstellen om het volgend jaar bij jullie te doen. Of met jouw ouders volgend jaar?
ja die was er vorige week zaterdag... nou wist ik niet eens wie coole piet diego was (ben maar een halfgare sinterklaasfan want ik vergeet altijd het sinterklaasjournaal te kijken ) maar er stond sinterklaas op het pamflet dus zijn we natuurlijk gegaan (was gewoon hier in zaandam op de burght, een groot parkeerterrein zeg maar) en ik vond hem echt heel leuk! En er waren heel veel pieten en emma vond het echt geweldig! Zelf vonden we trouwens het studio100 feest gaver... want dat was met k3... dat was echt geweldig!
Wij vieren het zaterdagavond met mijn ouders en schoonouders. Zij blijven hier eten en na het eten brengt "Piet" de zak Kan ze lekker op haar gemakje de kadootjes uitpakken. Ben benieuwd naar het gezichtje
Wij vieren het zondag bij mijn ouders met zus en vriend....dus met z'n 7en. We gaan daar rond een uurtje of 15.30uur heen en doen dan rond 17uur (als het wel donker is) een paar kadootjes...dan moet onze kleine man een tukkie doen (moet omdat hij dat nodig heeft haha en max 3uurtjes achter elkaar wakker kan zijn) dan gaan wij gourmetten en dan als hij weer wakker is maken we het af...Hoop dat hij volgend jaar een stuk minder slaapt en het in 1x kan, maar voor nu is het goed zo hij begrijpt er toch niks van
hier hetzelfde... maar ik laat mijn zoontje apart eten en laat hem van 17 uur tot 17.45 uur slapen. Dan krijgt hij dan zijn eten en daarna komt sinterklaas... Ik wil dat mijn kids ook uiterlijk 20 uur in bed liggen. Volgende dag moet mijn dochter weer zwemmen met papa en naar dansles en het is al allemaal zo veel. 1 uurtje later vind ik voldoende.
Wij vieren het zaterdag avond in Center Parcs, (kempervennen)Mijn man, dochtertje en ik, mijn moeder, mijn tante en haar vriend, mijn nicht en haar vriend en mijn neef en zijn vriendin. Mijn dochtertje is dus t enige kind en krijgt van iedereen alle aandacht. Overdag lekker zwemmen en relaxen in het huisje, daarne gourmetten en daarna pakjesavond met suprises en cadeautjes voor de volwassen en cadeautjes voor mijn dochtertje. Daarna waarschijnlijk dochtertje naar bed en dan doen we met een aantal familieleden nog een spelletje weerwolven. Vorig jaar ook zo gedaan en t was super gezellig.
Zondag komen rond 15.00 alle opa's, oma's 3 ooms een tante en een neefje hier. Iedereen neemt wat te schnabbelen mee. Gewoon wat kleine hapjes en wat soep. De buurvrouw hebben we al ingeschakeld om op de deur te bonken.
Hier vieren wij het zondag middag met ons gezin en die van mijn zus en zwarte piet heel leuk! een vriendin komt de hele middag bij ons pieten en geeft dan de kados aan de kinderen, speelt een spelletje met ze en wat anders leuks. Verder hang ik wat vlaggetjes op en maak ik wat lekkers oa appeltaart en wat lekkere toastjes. Heb er zin in! tis de eerste x dat wij uitgebreid Sinterklaas vieren.
Gezellig zeg zaterdagavond! Eerst voor de kids en daarna hebben de volwassenen ook een leuke avond. Dat ga ik onthouden Wat raar zeg, zo. ochtend omdat de kids niet kunnen wachten Maar ach, dan ben je wel weer vroeg thuis Vr. avond ga ik (alleen) naar een vriendinnetje. Daar vieren we sint met surprises (doen we al jaren). Voorheen ging vriendlief ook mee, maar die blijft dit jaar bij Liza. Zo. komen s.ouders eventjes langs. Komen alleen even kadootje brengen Ma. avond blijven we lekker met z'n 3tjes thuis. Sintmuziekje aan, Liza kadootjes uitpakken en nog even mee spelen. En lekker kruidnootjes en schuimpjes eten We hebben het huis helemaal versierd met vlaggetjes e.d. Helemaal in Sintsfeer! Di. avond (ja 6 dec. pas) gaan we naar mijn pa en ma. Rond 4en zijn we daar. Mijn neefje van bijna 3 jaar is daar ook (met mijn broer en s.zus). Sintmuziekje aan (is altijd...) en dan ineens...gebonk op de deur en daar staan de zakken met kadootjes. Vooral voor mijn neefje natuurlijk geweldig. Kadootjes uitpakken, kids mee spelen. Daarna lekker eten met elkaar en op tijd weer naar huis. Dan kan Liza lekker op tijd naar bed. Ik vier trouwens ook nog sint op werk maandag. Ik ben leerkracht van groep 3. Maandag is niet mijn werkdag, maar op dit soort dagen ben ik er wel bij. De kinderen zijn 's middags vrij en dan gaan wij met de collega's gezellig lunchen.
Op zondagmiddag vieren we het met de hele familie bij opa en oma. Deze keer (oma lag in het z'huis) alleen cadeautjes voor de kleinkinderen, maar oma kennende heeft ze voor ons vast ook nog wel iets. Maandag vieren we het thuis met z'n vijven. Eigenlijk vierden we het ook altijd nog bij mijn oma, maar die wordt wat ouder en dan is het best druk met 7 achterkleinkinderen... dus daar krijgnen we altijd een erg goed gevuld envelopje van
Uh.... onze kleine man heeft 3 dagen om cadeau's uit te pakken. Vrijdagavond bij schoonouders: pakjesavond voor ons zoontje en ons neefje. Als zij op bed liggen, gaan wij surprise doen met de rest van de familie, 6 personen. Dit wordt gewoon aan elkaar gegeven, niks eromheen, dat is wel saai. Op zaterdagavond pakjesavond bij mijn ouders. Als zoontje op bed ligt gaan we met zessen surprise doen. Vaak doen we er een spelletje omheen, party & co vaak, en degene die het geraden heeft mag een cadeautje pakken. En op maandagavond doen we het hier thuis voor ons zoontje. Gewoon met zijn drietjes. Dus hij wordt flink verwend zullen we maar zeggen!