Ik kan nergens nog snowboots vinden voor onze dochter. In alle winkels zijn ze uitverkocht en ook via internet kom ik niet echt ver. Heeft iemand tips?
Ik heb gisteren bij Prenatal hele leuke gekocht in maat 23. Misschien een pluk watten voorin doen dan? Deed mijn moeder vroeger ook altijd bij ons. Succes!
in rotterdam zijn ze ook overal uitverkocht ik denk dat wij ze volgende week maar gewoon in oostenrijk kopen daar heb je sowieso ook veel meer keuze in die kleine maatjes. van haren heeft superleuke roze... je meot dan alleen wel mazzel hebben dat ze net binnen zijn. (die mazzel had ik dus niet!)
ook tips voor maat 22 voor jongetjes? Liefst dus geen roze, maar als dat het enige is wat er nog is...., dan moet het maar
Meiden, geef het maar op. Ik ben al een week alle winkels aan het afbellen. Nergens te krijgen. Heb nu gister super leuke gekocht op marktplaats. Volgens mij is dat nu de enige optie.
Ik heb ze voor mn zoon bij de prenatal gekocht, maar dat is al 1,5 maand geleden.. weet niet of ze die nu nog hebben. succes!
Idd. nergens meer te krijgen, ben alle winkels langsgeweest en heb rondgebeld. Enige optie is marktplaats! Succes
Ik heb gisteren 2 paar Snuggs kunnen bemachtigen Snowboots leken mij te zwaar voor de kleine stampers van mijn zoon Original Brands al geprobeerd?
ik heb ze bij een speciale sportwinkel vandaan, waren maar 20 euro. lijkt ms duur, maar omdat ze daar vandaag komen, valt het reuze mee. en aangezien ze ECHT OVERAL uitverkocht waren.
Jaaa ook ik ben geslaagd, bij intersport. En nog super mooie ook van Rucanor. Zilver met zwart en rose vetertje. Voor maar 17 euro. Dus ben helemaal happy.