dag meiden! ik weet niet of dit hier de geschikte plaats voor is om mijn vraag te stellen en of ze al eens gesteld geweest is! Maar mijn gyneacoloog heeft mij gezegd dat ik metformine moet nemen tot ik zwanger ben. Is hier nog iemand die dit moet doen? want eigenlijk begrijp ik niet zo goed waarom. Ik hoor het graag!
Hoi Suikerboon, Ik heb er nog nooit van gehoord, net even gegoogled. Het wordt voorgeschreven voor mensen met diabetes. Heeft de gyn verder niets verteld? Succes! gr Maaike
Heb ik ook gelezen. hij heeft gezegd dat dit zou helpen zodat de clomid wel zal moeten aanslaan. verder niks. ik heb wel wat overgewicht maar heb zover ik weet zeker geen diabetis
He suikerboon, Erg vreemd allemaal maar ze weten natuurlijk weer ze mee bezig zijn in het zkh. Wanneer moet je ermee starten? Als het je toch niet lekker zit zou ik gewoon even bellen of een afspraak maken. Ik zie trouwens dat we allebei een luca hebben!!! Liefs Maaike
Hoi, Ik zou nog even contact opnemen met je gyn. Metformine ken ik van mensen die het gebruiken omdat ze diabeet zijn!
Metformine kan in combinatie met Clomid voorgeschreven worden. Het versterkt de Clomid als het ware, zodat dit misschien beter aanslaat. Succes!
Hoi, toen ik begon met de IUI's moest ik ook starten met metformine. Bij ons in het ziekenhuis doen ze het vaker bij de wat stevigere dames. Het zou ervoor zorgen dat je meer gevoelig bent voor de hormonen. Ik ben er al snel mee gestopt omdat ik me er niet lekker bij voelde (had immers geen hoge bloedsuikers en nou werd ie nog lager) Succes!!!
Metformine wordt soms gebruikt bij vrouwen met PCOs omdat die last kunnen hebben van insuline-resistentie. Dan heb je veel insuline nodig om suiker af te breken dacht ik. Ik heb het toen ook voorgeschreven gekregen al was het twijfelachtig of ik aan insuline-resistentie zou lijden. Dat insuline-probleem kan de PCOs verergeren. Als je dat probeert te doorbreken met metformine kan het dus zijn dat je dan wel zwanger raakt. Ik vond het echt vreselijk!! Werd er heel naar van. Ben er erg snel weer mee gestopt. Mijn ha vond het trouwens ook erg onverantwoord om metformine zomaar voor te schrijven en zonder controle van je suikerspiegel die kan door de metformine immers heel laag worden. Krijg je wel controle van je suikerspiegel? Om je suikerspiegel te stabiliseren kun je trouwens ook kaneelcapsules nemen. Dat schijnt ook goed te werken.
Zo, nu weet ik al heel wat meer! Zal het wel zeker proberen die metaformine, gewoon al omdat ik wat wanhopig aan het worden ben. Zou alles proberen om maar zwanger te worden. Maar word ik er ziek van stop ik wel onmiddelijk!