was aan het kijken op voedingscentrum of je tonijn uit blik nu wel mag of niet zie ik bij niet doen in het rijtje salami is dit echt zo slecht? want dat heb ik regelmatig gegeten dacht dat dat gewoon mocht hij stnd tussen filet american enzo liefs kim
Weet het niet zeker hoor. Maar volgens mij is dat rauw. Dan zou ik het niet nemen nee. Maar of het echt kwaad kan... Ik lees even mee wat andere er van zeggen.
jeetje zeg hmmm nu ja is nu alweer een poos terug en de kleine doet t nog goed hoor morgen maar eens vragen aan de verloskundige at soms wel een heel pakje leeg en ik ben nogwel overdreven voorzichtig net als nu heb ik zin in een blikje tonijn maar slaat de twijfel weer te of het wel mag terwijl ik ver in mn achterhoofd weet dat het wel mag maar zodra ik twijfel doe ik het al niet ben benieuwd liefs kim
Shit, ik zie het ook staan! Hahaha, heb er echt al kilo's van op, net als chorizo.... Ik dacht: het is bewerkt, komt uit een pakje meestal dus kan geen kwaad. Maar ik zie trouwens wel dat die pagina op 20 april is bijgewerkt, zal het iets nieuws zijn dan? Had het namelijk nog nooit gehoord. Jammerrrrrrr!
salami?? nou dat heb ik dus smakelijk op een boterham opgegeten... ik moet zeggen dat het soms wel ver gaat hoor met wat je wel en niet mag eten. nog even en dan mogen zwangeren alleen droog brood en water naar binnen krijgen want de rest mag niet. tuurlijk ik kijk wel uit met bepaalde dingen maar laatst kreeg ik echt iets idioots te horen...ik mocht geen ijsklontjes in mn drinken zetten want dat is niet goed voor de baby, ach kom op zeg!
ja ik dacht ok dat het bewerkt was hoor maar als ik iets niet vertrouw kijk ik meestal op vedingscentrum en zie het ineens staan eerder stond dat er idd niet bij misschien ivm de kruiden maar t staat echt in het rijtje met rauwe prdukten je mag als zwangere idd steeds meer te hren wat je niet mag eten ik wordt onderhand echt gek ben al zon paniek zaaier als ik maar iets hoor de ik het al niet bv fritessaus heb gehoord dat daar rauw ei in zit nu durf ik het niet meer te eten en heb zon zin in broodje ei met fritessaus en tnijn uit blik staat dat t wel kan maar niet te veel ivm kwik als er al staat niet te veel laat ik het al staan soms wordt ik echt gek van mezelf liefs kim
Is nieuw voor mij, dat je geen salami zou mogen! Sinds een paar weken ben ik juist verkikkerd op een boterhammetje-salami... Zoals iemand al zei, volgens mij is het bewerkt (gekruid, gedroogd) vlees, ik kan eigenlijk geen reden bedenken waarom het niet zou mogen. Dan zouden de neefjes van salami, zoals chorizo, boerenmetworst enzo ook niet mogen? Vreemd...
Wat vaag zeg, ik wist dit echt niet! Laat ik nou de laatste tijd verslaafd zijn aan Kaas-Salami tosties, of gewoon Salami uit pakje in t mondje! Mmhhh...zou wel willen weten waarom niet..ik ga t ff zoeken...
Pffffff..... ijsklontjes? In landen met slecht kraanwater is het misschien niet een top-idee (ook niet voor niet-zwangeren trouwens) maar hier in NL? En hier op het forum ook iemand tegen iemand anders had gezegd dat ze geen karnemelk mag drinken. Moet niet gekker worden. Ik word er eerlijk gezegd een beetje kriegel van inderdaad, al die voorschriften.
jaaa joh belachelijk soms!! en denk ik wel even van..waar halen ze het vandaan/; dit mag niet dat mag niet zus mag niet.. (ik heb het niet over de salami hoor..dat staat gewoon diudelijk op de website) maar karnemelk...ijsklontjes..noem maar op.
Dat is dan echt nieuw, heb ook genoeg salami naar binnen gewerkt. Zou cervelaatworst of snijworst dan ook niet mogen? Zou het niet vanwege de varkensgriep zijn of zo? Dat het dan meer risico geeft?
Hmm dat wist ik echt niet van salami. Tonijn is sowieso heel erg slecht voor het milieu om te eten dus daar doe je goed aan om dat zeker nu te laten staan. edit* http://www.babypret.net/gezondvoedja.htm mag dus blijkbaar wel gewoon?
dat werd altijd gezegd. Maar ja een site van het voedingscentrum vind ik persoonlijk betrouwbaarder als bovenstaande site.
Ik wist dat dus ook helemaal niet. Want ik ben gek op Pizza met salami, en dat heb ik ook regelmatig gegeten.
ja lijkt mij dat dat het zelfde is ja salami en cervelaat heb het echt heel veel gegeten dus dacht ook ineens toen ik het zag staan huh zal t morgen eens navragen moet toch naar de verloskundige laat ik het hier wel even weten liefs
pizza met salami mag toch sowieso wel, het is dan toch verhit? krijg een beetje het idee dat we allemaal in een doosje moeten gaan zitten voor 9 maanden, we "mogen " steeds minder!
Ik weet echt zeker dat je dat wel mag eten!!!! Daar twijfel ik geen seconde aan. Salami en de meeste andere worst- en hamsoorten zijn bewerkt. Zelfs 'rauwe' ham (dat is ALTIJD gerookt of gedroogd). Bovendien is salami gemaakt van varkensvlees, en varkensvlees mag niemand rauw eten, ook als je niet zwanger bent niet. Rauw varkensvlees is zelfs slecht voor honden. Dat moet echt een foutje zijn hoor.