Soms heb ik even een potje huilen nodig om weer fris er tegen aan te kunnen. Niet nu hoor gelukkig! Op zulke momenten helpt een heerlijke tranentrekker film altijd wel. Welke film(s) vonden jullie echt dikke vette tranentrekkers? Of ben je een type die denkt het is maar een film en het altijd wel droog houd?! de eerste films die in mij opkomen The champ The bodyguard Dreamgirls A star is Born Armagedon Pearl Harbor (En Frank en Vrij, Lion King, Free Willy, Coco, toy story 4)
Ik weet niet of het per se echt een hollywoodfilm moet zijn, maar anders is 'waking the titanic' een aanrader. Dat is (itt de "grote" film) wel echt helemaal waargebeurd, en staat gewoon op YouTube.
The green mile Achtste groepers huilen niet Ach..... ik huil eigenlijk bij heel veel films. Ik leef me blijkbaar heel sterk in.
The best of me My sister's keeper A walk to remember Of eigenlijk alle nicholas sparks films En ja ik ben ook zo'n jankerd haha, kan om zoveel films huilen (behalve de titanic, die vind ik alleen maar irritant).
Aan hatchi ben ik al een stuk of 10x begonnen maar kom nooit lekker in het verhaal dus nooit langer dan 20 minuten gekeken.
Even van Wikipedia gekopieerd: "Een weduwe begint plotseling boodschappen van haar overleden echtgenoot te ontvangen die haar moeten helpen bij het verwerken van haar verdriet en het weer oppakken van de draad." Denk dat jij hetzelfde bedoeld idd. Maar gewoon één scène in die film waar ik altijd mega van moet janken. En verder kijk ik hem met een lach en een traan.