Zoek de verschillen

Discussion in 'De lounge' started by bibaboe, Aug 5, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bibaboe

    bibaboe Niet meer actief

    Mijn vader heeft onlangs de diagnose slokdarmkanker gekregen. Een hele schrik, maar hij pakt het goed op en is sterk gemotiveerd om beter te worden.

    In afwachting van alle onderzoeken zit hij nu thuis. Vanmiddag was hij even hier en vertelde dat hij zich zo ontzettend goed kon ontspannen met de puzzels in de krant en dan vooral de "zoek de 10 verschillen" plaatjes. Nu krijgt hij iedere dag de krant, maar ja zo'n puzzel is zo opgelost natuurlijk.

    Nu vroeg ik me af, zijn daar ook boekjes van. Net zo als woordzoekers en kruiswoordpuzzels?
     
  2. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

  3. Skyscrapper

    Skyscrapper Fanatiek lid

    May 11, 2013
    2,604
    3
    38
    Edit ik zie dat het over zoek de verschillen gaat, das toch net even anders als kruiswoordpuzzels :)
     
  4. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
  5. sydneys

    sydneys Niet meer actief

  6. Nogablokje

    Nogablokje Niet meer actief

    Bij mij in de supermarkt verkopen ze ze ook! Gewoon bij de puzzelboekjes. Dus neem aan dan wel bij elke boekenwinkel ook
     
  7. Tennes

    Tennes Niet meer actief

    Hoi,
    Ik heb bij de Action een blikje van 'brain acadamy' gekocht met daarin allemaal zoek de verschillenkaartjes. Erg leuk.
     

Share This Page