Hier ook 12 embryo's van perfecte kwaliteit en helaas... geen resultaat... dus zeker het zaadcel... aangezien er behalve vit D tekort niets gevonden is.
En ik sluit me ook aan bij het rijtje. Perfect embryo's maar innestelen ho maar. De teller staat op 14 stuks Wij gaan nu ook poollichaamdiagnostiek doen om uit te sluiten dat de eicellen genetisch niet goed zijn. En dan dag 5 tp-en om uit te sluiten of de zaadcel niet goed is. Dus ook een grote kans dat er niets te tp-en valt. Maar eerst maar eens ongi worden, want die blijft ook maar weg. En nee, geen wonder hier Ik heb voor de afwisseling weer eens omo getest.
Nu toch eindelijk ongi. Alsof ik eerst nog effe omo moest testen. Om nog even te weten hoe dat ook alweer voelt. Zou het de laatste geweest zijn? Anyway, FM staat gepland voor woensdag 11.45 uur. Fijne tijd. Kan ik ervoor én erna niet meer na m'n werk
Ieoor, ik had helemaal nog niet gereageerd op jou! Dus DD zegt toch een nog poging met eigen eitjes? En dan poollichaamdiagnostiek om te kijken of de eitjes echt slecht zijn? Dat gaan wij nu ook doen. Ik moet het gewoon zeker weten om ICSI-en te kunnen afsluiten. Maar doe je dan nu weer een poging in DD? En de IUI? Bij Geertgen? Wie weet voor wat voor een verrassing deze gaat zorgen! Er zijn deze maand wel meer verrassende dingen gebeurd
Nee, zeker niet! Dat is nog eens wat anders dan naar een streep moeten turen. Hier moet je echt effe de zonnebril bij opzetten Meiden, wat een roze golf hier!!! Lindinha, nu jij!!! Oooh, ik hoop het zooooooooooooooooooooo!
Dikke knuffel voor alle mmmeisjes met au in het hart vanwege 'weer positieve test bij een ander en niet bij mij'!
Mijs wat een overpositieve test zeg! Alsof je al weken zwanger bent. Jij hoeft deze zeker niet in streepjes-tuur-topic te plaatsen. VAN HARTE GEFELICITEERD!!!!!!!!!
Ladouce, jij vandaag ook terugkomen hier he! Met goed nieuws over veul bevruchtingen! Dit topic moet VOL positieve verhalen komen!!!
Waaaaaaaaaaaaaah wat geweldig lieverd, je bent zwanger!!!!! * pinkt een traantje weg van ontroering* Mijs krijgt een mijsbeeb in Augustus
Wow Mijs, van harte gefeliciteerd zeg! Wat gaaf Dat is echt geweldig!!! Ik wilde je ook gaan vragen waar jullie die mini ICSI doen. Dat klinkt ook wel goed voor ons aangezien er geen probleem is met mij en je dan toch meer kans hebt met een natuurlijke cyclus. Dikke knuf!
Dank Elif, Ladouce en Anna! IVF en ICSI in eigen cyclus zijn alleen reguliere behandelingen in het UMCGroningen. Als er niks is (zover gemeten kan worden) bij de vrouw, wordt dat hier standaard zo gedaan. Ook bij vrouwen bij wie het stimuleren van de eierstokken medisch bezwaarlijk is. Het is een emotioneel zwaar traject, want kleine kansen per behandeling aangezien dat ene eitje per cyclus het moet bewijzen bij zowel fm's, punctie als embryovorming, maar lichamelijk is het weer heel erg goed te doen.
Klinkt goed, bij mij is er ook helemaal niets gevonden en zou dit ideaal zijn. Maar helaas doen ze dat hier niet en Groningen is wel heel erg ver weg
Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh MIJS: Van Harte Gefeliciteerd!!!!! Wat een uber-posi-test zeg Zo zag hij er bij mij pas na een week uit. Helemaal GOED!!! En wat een mega roze golf hier Lindhina, you're next en dan Sikki! Sikki, die OMO-test was de laatste hoor, vandaar dat je nog een keer omo moest testen Mijs, geniet er van!!! Alle andere dames: GO PINK Maar ook een dikke knuffel, want het misschien wel heel confronterend als het halve topic al roze is... Ik hoop wel dat het julloe heel veel moed geeft dat het toch kan.
WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MIJS!!! SUPERPOSIPOWERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Van harte gefeliciteerd!!!! Nu Lindinha en Ladouce!!!!! En dan Sikki!!! En dan Sabrien en Lisa en Anna!!! WE MOETEN ALLEMAAL OP ROZE!!!!!!!!!!! ALLEMAAAAAAAAAAAAAL!!!!!!!