Mijn zoontje wordt over twee weken 4 en we moeten toch echt een cadeau gaan regelen. We denken over een step en kwamen bij de Micro Step terecht. Heeft iemand daar ervaring mee? Hij is nu 105 cm en 16,7 kg, dus we twijfelen een beetje tussen de mini en de maxi. Op de website lees ik dat de maxi echt pas vanaf 18 kg kan, maar in de winkel zeggen ze dat het zonde is om nu nog een mini te bestellen... Wie kan me helpen?
Dochter heeft met de feestdagen een microstep gehad en heeft een maxi. Nichtje van 3 heeft een mini en die is echt te klein voor onze dochter (114 cm en 18 kilo). Ons andere nichtje van bijna 4 is heel klein en fijntjes die zal rond de 15 a 16 kilo wegen en die rijd ook goed op dochter haar micro step. Veel plezier met geven, hier heeft dochter er echt veel plezier van!
Mijn dochter van 4 is ongeveer even lang en zwaar en rijdt prima op de Maxi van haar vriendje. Zelf heeft ze nog de Mini, maar als ik er nu 1 zou moeten kopen zou ik ook de Maxi kiezen.