Middelbare scholen Zoetermeer

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door Rosao, 9 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Hoi,

    Zijn hier mensen die ervaring hebben met de middelbare scholen in Zoetermeer? Op zich zit zoon pas in groep 6, maar ik vind het wel fijn om al een beetje rond te kijken en ervaringen op te doen :)

    Ik zag dat het ONC hier redelijk dicht bij zit (woon in Oosterheem), en die sprak me wel erg aan. Maar ik vraag me wel af in hoeverre dat ook echt overkomt in het dagelijks leven op school en of hun christelijke identiteit erg opvalt.
    Zag ook Erasmus college, maar dat lijkt mee een erg grote school. En is dalton onderwijs, waarvan ik me afvraag of dat voor zoon zo fijn is.

    Anyway, ben benieuwd naar jullie ervaringen!
     
  2. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Een kennis van me heeft die Dalton gedaan, maar ja, dat is ook alweer een aantal jaar geleden. Volgens mij beviel dat wel.
     
  3. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63

    waar zit je zoon nu eigenlijk? da vinci? piramide?

    wat denk je van Picasso lyseum?
     
  4. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Nu zit ie op de florence nightingale. Is niet zo'n grote school.

    Picasso lyceum had ik ook gezien idd, vind ik wel interessant maar zit voor ons op een onhandige plek. Zou 20 minuten fietsen zijn. Heb je ervaring met die school?
     
  5. Lentekriebels

    Lentekriebels Fanatiek lid

    15 aug 2015
    1.086
    156
    63
    Zelf op het Alfrink gezeten, zou als ik nu weer mocht kiezen voor het Erasmus gaan. Maar dat is meer gevoel dan wat anders, het lijkt me een vriendelijkere school. Alfrink is een beetje omhooggevallen, heb het er nooit echt naar m'n zin gehad. Mijn beste vriendin zat op het Stedelijk toen, voor havo/vwo. Geen idee of dat nog bestaat, woon er al een tijd niet meer, maar zij vond het daar heel prettig omdat het klein was en iedereen elkaar kende, veel persoonlijke begeleiding enz. ONC was in mijn tijd een beetje een asoschool.
     
  6. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.102
    12.084
    113
    Ik heb op het Erasmus gezeten. Superleuke school! Groot, maar daar wen je snel aan. O-uren vond ik top en ook leuk dat ze extra aandacht besteden aan muziek en toneel.
     
  7. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    is het echt 20mn vanuit oosterheem? dat had ik niet in de gaten. Ik ben niet super bekend met Zoetermeer. we hebben net een huis gekocht in de buurt van Picasso. een school vinden in oosterheem is ons niet gelukt. Nightingale zijn we ook geweest toevallig. wel lieve mensen.
    Picasso heeft een extra uitdaging lijn ook dus als je niet op vvo zit. en dalton heeft 2 jaar programma voor brugklas. dat is alles dat ik weet. zoontje zit op gr5 ik heb nog meer tijd. als het Picasso wordt dan kan hij lopen naar school.
     

Deel Deze Pagina