Vreemd dat zowel de huisartsassistente als de mevrouw bij de apotheek vol blijft houden dat dat Omeprazol niet gebruikt mag worden bij zwangere vrouwen..Straks even bellen met de huisarts zelf.
ik zou niks bij huisarts halen als je zwanger bent: allen via vk of gyn. mijn schoonmoeder destijds ook ging naar huisarts om iets te halen goed te slapen en ze was zwanger 20 weken: volgens huisarts die tabletjes konden heel goed maar ze kreeg dus gelijk miskraam van. gyn en vk adviseren altijd eerst naar hun gaan en bellen en bij hun advies vragen mbt medicijnen voor zwangere dan naar huisarts te gaan.
en als je geen medicijnen wil zoals ik al zei eerder probeer- zonnebloem pietjes! vla en melk helpen hier ook geen enige keren. medicijnen wilde ik niet (gyn. schreef antagel aan) - maar ik wilde perse geen med. hebben ofwel mijn maagzuur is echt een hell