Nooit gedacht dat ik hier nog zou klagen, maar wil toch even weten of jullie dit ook hebben. Allereerst, ik heb echt een superzwangerschap gehad. Vrijwel geen klachten, en zo wel dan waren ze zo klein dat ik het eigenlijk geen klachten mag noemen. Tot nu... Sinds een week of 6 heb ik nog geen 1x aan een stuk door geslapen 's nachts, ik wordt elke nacht zeker 4-5 keer wakker om te plassen, en rond een uur of 4 kan ik gewoon niet meer slapen, wat ik ook probeer... Dus ga dan maar naar beneden, want vind het onnodig om vriendlief wakker te maken met mijn gedraai en gezucht. Heerlijk dat ik nu verlof heb natuurlijk, want om 7 uur ga ik weer mijn bedje in en slaap dan meestal door tot 11 uur. Geen probleem dus!! Alleen sinds ongeveer 5 dagen, worden de nachten steeds moeilijker en zwaarder, en het heeft wat mij betreft nu echt een hoogtepunt bereikt. Bij elke beweging die ik maak in bed, wordt ik wakker van de pijn!! Niet een beetje, maar gewoon écht pijn. Dan weer bij m'n lies, dan in mijn onderbuik, dan in mijn zij, dan mijn hele buik. Echt elk miniscuul beweginkje doet pijn, waardoor ik niet 4-5 keer per nacht wakker wordt, maar minimaal 15 keer. Als ik me wil omdraaien, wordt ik wakker van de pijn en "durf" gewoon niet om te draaien, omdat ik dan nog meer wakker wordt van de pijn die het omdraaien zal geven. Daarbij komt ook nog eens dat ik best wel heftige menstruatie-achtige krampen heb, helaas ook al een paar dagen, en zeker niet met regelmaat, maar wel elke dag sterker. Er is een dag geweest dat ze wel met regelmaat kwamen, maar niet pijnlijk waren (gewoon te doen), die dag was ons kleintje ingedaald. Sindsdien heb ik dus ook bovenstaande klachten. Zijn er meerdere dames hier die hier zo veel last van hebben? Zou het misschien betekenen dat de bevalling nu echt naderd? Ja, eigenlijk wel, ik van vandaag 38 weken, dus lang zal het niet meer duren... Maar, ik bedoel meer, binnen een paar dagen? Als jullie deze klachten ook hadden, duurde het toen nog weken voor de bevalling begon, of juist dagen?
Ik kom me maar melden. Vind ook de laatste loodjes loodzwaar. De klachten die jij hebt heb ik al veel langer en hoeven dus niet te zeggen dat je binnen een paar dagen bevalt. Zal wel lekker zijn voor je natuurlijk. Baal ook zo van het slechte slapen. Helaas hebben we nog een kleine uk lopen, dus ik kan 's ochtends niet tot 11 uur liggen. Duik er wel geregeld tussen de middag nog even in. Heb ik toch vaak wel even nodig.
Vervelend zeg!! Wel heel knap van je dat je het toch nog aankunt met een kleintje in huis. Nja, je hebt geen andere keuze, dus je zou wel moeten. Ik moet zeggen dat ik er overdag ook last van heb, vooral bij plotselinge bewegingen of bij opstaan (als ik gezeten heb), maar dan bereid ik me voor op de pijn, 's nachts gaat dat natuurlijk niet, want je draait in je slaap. Ook mijn buik ik zoo gevoelig, heb het liefst dat vriendlief er ook niet aanzit, zelfs niet om de kleine te voelen. Elke aanraking met mijn buik doet pijn. Ik hoop echt dat je menstruatie-achtige klachen vandaag gaan doorzetten tot weeen, alhoewel ik het heel erg betwijfel... Ik hoop er namelijk al een week op.
Ik ben vandaag 37 weken en 3 dagen en vind de laatste loddjes ook erg zwaar. Wordt 's nachts ook vaak wakker om te plassen en krijg ook steeds meer pijn. Die menstruatie krampen heb ik ook ,maar zowel de gyn als de VK zeggen dat dt niets betekent. Dus ik bereid me er maar op voor zeker nog 3 week zo te lopen. Begin me overdag nu ook stierlijk te vervelen. En dat helpt mij ook niet hoor. Kan niet veel meer doen, ben ik gewoonweg te moe voor. Mijn bloeddruk loop wat op, dus sta 2x per week onder controle. Hoop dat mijn bloeddruk deze week beetje stabiel is gebleven, moet morgen weer naar gyn. Ben toch wel wat bang voor zwangerschapsvergiftiging. Kijk gewoon ook heel erg er naar uit dat ons kleine hummel geboren is. Ben gewoon reuze benieuwd.
ik kom jullie ff steunen ik vind het ook zwaar, tegen de buiten wereld hou ik me groot als ze vragen hoe het gaat zeg ik super. maar zaterdag vroeg mijn pap dat en ik gaf geen antwoord en toen zei mijn mam dat ze kon zien dat ik het zwaar heb, nou ik moest echt 10x slikken begon haast te janken. slapen pfff. moet er wel 4x uit per nacht om te piesen. en dan gaat de wekker van mijn man ook nog eens vroeg. gelukkig heb ik over het slapen van onze zoon niets te klagen. ik moet ook naar de fysio voor Bi Maar ja we weten waar voor we het doen, en makkelijk is het niet. hopelijk blijft ukkie niet tot de 42 weken zitten :S Iedereen heel veel sterkte met de laatste loodjes
Ik moet hier al vanaf het begin van de zwangerschap er 's nachts uit om te plassen dus ik ben het al aardig gewend. Ik probeer er 's avonds in elk geval om 22.00u in te liggen en dan moet ik er ca. 3 keer 's nachts uit. Maar volgens mij ben ik dat al helemaal gewend en vind ik het niet eens erg meer. Overigens slaap ik meestal vrij snel weer in, behalve als ik rond 4/5 uur wakker ben, dan is het op de een of andere manier lastig. Als ik geen wekker zet word ik uiteindelijk ook pas wakker om een uurtje of 10 dus kom nog wel goed aan m'n slaap. Mijn buik wordt ook pijnlijker. Veel bandenpijn bij het omdraaien en ook geregeld flinke krampen. Op m'n rug liggen ligt ook niet lekker, er komt dan teveel druk ofzo op mn buik. Merk nu ook dat het gewoon wat zwaarder wordt, maar echt zat ben ik het nog niet.
Sterkte dames! Ik ben nog niet zo ver, maar ik zie er nu al tegenop als ik dit zo lees... Hopelijk hoeven jullie niet al te lang meer te wachten!
Ik herken de pijnen: dan weer in mijn onderbuik, dan steken in mijn rug en vanochtend deden mijn liezen ineens ontzettend zeer! Heb mijn man vrijdag zelfs gevraagd of 'ie niet thuis kon blijven, zo overtuigd was ik ervan dat het was begonnen! Ik was het nog helemaal niet zat, maar ik vind dat hij/zij er nu wel uit mag komen: hier word ik alleen maar onzeker van. Sterkte met z'n allen en laten we inderdaad hopen dat het geen 42 weken wordt!
De klachten die jij beschijft heb ik al weken. En zoals je ziet, nog geen baby of bevalling.... Ik ben zelfs de slijmprop al kwijtgeraakt.... Helaas zegt het helemaal niks en zul je toch even af moeten wachten, wellicht kan je een slaappilletje krijgen voor 1 nachtje? Deed bij mij wonderen!