Hej meiden, Wij zijn bezig om zwanger te raken van ons 3e kindje Ik vindt het super spannend!!!! In 2009 ben ik zwanger geraakt doormiddel van clomid 150 mg en pregnyl in 2012 werd ik spontaan zwanger van mijn 2e kindje ( met 3% kans op een natuurlijke zwangerschap) Nu zouden wij graag nog een kindje willen krijgen en ben ik 1 nov naar de huisarts gegaan. De huisarts heeft mij gelijk door gestuurd naar de gyn. bij de gyn hebben ze een inwendige echo gedaan en daar zagen ze dat mijn eierstokken wat waren opgezwollen. conclusie: 1 maand de pil slikken (om mijn lichaam wat rust te geven) en dan beginnen met clomid 50mg plus pregnyl 5000 De pil heb ik nu 1 maand geslikt, en ik ga morgen beginnen met mijn clomid! Wie gaan er nog meer voor? Groetjes kids0912
Succes meis. Er zijn er hier niet veel die al voor een derde gaan dus ik weet niet of je mensen vindt die precies in hetzelfde schuitje zitten. Wij zijn iig "bezig" met de eerste na meer dan een jaar behandelingen.
Hoi oooh wat spannend voor jullie Krijg je ook clomid en pregnyl? Hoop dat het snel raak is bij jullie
Haha, nee clomid werkte niet bij mij. Pregnyl mochten we er sowiezo niet bij maar er groeiden geen eitjes. Na clomid puregon + pregnyl; werkte niet, toen menopur + pregnyl; werkte wel maar na 2 rondes meer dan de helft van mijn haar kwijt (vier er vresleijk van uit) en een veel te korte luteale fase. Daarna hormoonpompje en pregnyl en dat was in 1 keer raak . Ben zwanger en zit in week 6. Heb je geen last van bijwerkingen van clomid?
Haha ooow wat stom, zie het nu pas bij je staan... gefeliciteerd! Ik wordt heel misselijk van clomid en krijg er hoofdpijn van voor de rest geen bijwerkingen maar alles over voor een kleine hihi