Mijn afscheid van 9 prille zwangerschappen

Discussie in 'Miskraam' gestart door Betty Barclay, 27 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamenzo

    Mamenzo Fanatiek lid

    31 mei 2010
    1.108
    0
    0
    bezig bij'tje zijn
    zuid holland
    Sjezus.....ik wens jullie al het geluk van de wereld!!!
     
  2. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Wat mooi en wat verdrietig tegelijk.
    Ik kan me voorstellen dat je toch ook blij bent met je keuze maar dat het ook heel moeilijk is..
    Ik hoop en wens jullie alle kracht en geluk!
    Hopelijk kunnen jullie snel jullie kindje in de armen sluiten!
     
  3. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    1 jun 2011
    3.016
    2
    38
    Tot tranen toe geroerd....... Wat een prachtig filmpje!
    Hoop dat jullie droom toch uit gaat komen, al zal het kindje niet groeien in jou buik. Heel veel sterkte en succes!
     
  4. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Pffff...die hakte hier ook even in:( *veegt traan van het beeldscherm af*

    Heel veel sterkte maar vooral veel succes en geluk!!
     
  5. minimuis

    minimuis Fanatiek lid

    17 aug 2007
    4.066
    5
    38
    Vrouw
    Ik weet heel goed wat je door maakt iets meer dan 2jaar geleden was het precies mijn verhaal miskraam na miskraam 1x een 2ling met een mooie hartslag helaas dit ging ook mis en er was alleen een afwijking aan mijn stolling te vinden wij gaven het op zouden wel kijken of we misschien nog voor een pleegkindje zouden gaan. Maar als een wonder werd ik na 2jaar weer zwanger en deze keer ging het goed we waren totaal verbaasd heb toen wel progesteron gebruikt en bloedverdunners hier bleek dus dat zwangerschap nr 10 wel goed ging. Ik hoop dat er voor jullie nu ook snel licht gaat schijnen aan het einde van die donkere tunnel en je een heel mooi kindje gaat krijgen en misschien in de toekomst nog een kindje uit je eigen buik heel veel succes deze spannende tijd mijn duimen draaien voor je
     
  6. Kara

    Kara Fanatiek lid

    2 dec 2010
    3.037
    15
    38
    Randstad
    Ook ik wil je echt alle geluk van de wereld wensen. Je bent een van de mensen op het forum waarvan je vurig hoopte een keer goed bericht te kunnen lezen. En het maakt me ook verdrietig dat de realiteit anders blijkt te zijn voor jullie. De relatie met je eigen lichaam zal ook flink aangetast zijn in die 4 jaar tijd. Maar ik hoop echt, echt dat je die 4 jaar een plek kan gaan geven. En dat een kindje, een heel bijzonder kindje, die jullie op een heel bijzondere manier zullen gaan ontmoeten, daarbij gaat helpen. Je hebt alles gedaan wat je kon.
    Een schrale troost misschien.. maar weet dat er veel vrouwen zijn hier (waaronder ik) die veel respect voor je hebben, je het allerbeste gunnen ook al ken ik je verder totaal niet, en ook kracht halen uit de manier waarop je er mee omgaat. Het is wat dat betreft niet helemaal voor niets geweest. Wat ik al zei.. schrale troost.

    Ontzettend veel succes, en ik hoop dat je ons hier op de hoogte houden van dit spannende traject!
     
  7. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Bedankt lieve meiden!

    En jeetje Kara; ik word niet gauw ergens stil van, maar jouw reactie liet me even slikken! Supermooie woorden, dank je wel.

    Ik zou denk ik ook me bijna niet kunnen voorstellen dat iemand dit doet op de manier waarop ik het doe.(als ik mezelf niet was)
    Maar als je er in zit is het toch anders. Ik ben bij vlagen heel verdrietig, maar ellende haalt ook een verborgen strijdlust naar boven. Een kracht die zich blijkbaar pas openbaart als je hem nodig hebt.
    Dat is een fijn idee! Dat ons incasseringsvermogen mee oprekt :)
     
  8. Ekua85

    Ekua85 Lid

    25 mrt 2014
    24
    0
    0
    Hengelo
    Wow... Ik ken je helemaal niet maar hier ook tranen!
    Ik wil je alle kracht en geluk toewensen die je maar nodig zult hebben!
     
  9. Angels88

    Angels88 Bekend lid

    2 apr 2013
    581
    0
    0
    Heel veel sterkte en super veel geluk!
    Net zoals iedereen hier hoop ik dat het in Amerika goed gaat!
    Knuffel!
     
  10. Lisa1976

    Lisa1976 Actief lid

    10 dec 2012
    209
    0
    16
    Wat een prachtig filmpje...... Stil van en tranen, tranen voor jou en je man. Wat ben jij een sterke en dappere vrouw , kan alleen maar zeggen dat ik heel veel respect voor jou en je man heb !
    Heel veel succes in Amerika, ik hoop dat deze route jullie je o zo gewenst kindje gaat brengen ! 💕💕💕
     
  11. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Jeetje wat ontzettend verdrietig. Tranen stromen over m'n wangen. Wat een sterke vrouw ben jij!
    Ontzettend veel succes en liefde gewenst voor Amerika!!!
     
  12. Alf

    Alf Niet meer actief

    Oh BB Wat vreselijk ontroerend, verdrietig en prachtig tegelijk. Ben er stil van. X
     
  13. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Wat een heel mooi, maar verdrietig, filmpje!
    Ik wil jullie heel veel succes en geluk wensen met het draagmoederschap! Echt heel fijn en bijzonder dat dit mogelijk is!
     
  14. linde90

    linde90 Niet meer actief

    Ach .....wat moeilijk. :(
    een dikke knuffel voor jullie en ik duim dat het jullie via deze weg gaat lukken om een eigen kindje te krijgen....
     
  15. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Oh lieve schat, WAT ontzettend mooi, ontroerend en integer!
    Ik heb enorm vèèl respect voor jou!
    Knuffel!
     
  16. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Bedankt allemaal!
    En ik ga jullie uiteraard op de hoogte houden van mijn draagmoedertraject.
     
  17. IJsthee

    IJsthee Bekend lid

    23 feb 2014
    711
    0
    0
    Heel mooi. Veel sterkte gewenst, en hopelijk dan toch een kindje in de toekomst voor jullie.
     
  18. xSimone

    xSimone Niet meer actief

    +1 :(
     
  19. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Poeh dat had ik even niet verwacht maar hier ook een huilbui. Wat zijn jullie sterk!

    Heb ooit eens een topic aangemaakt om aan alle vrouwen in de mmm mijn respect te tonen...ik heb zoveel respect voor jullie...het verdriet, de moed, de kracht, de liefde voor elkaar...alles waar jullie doorheen moeten en wat jullie sterk maakt heb ik heel veel respect voor!

    Ik hoop met heel mn hart op een pracht van een baby voor jullie!
     
  20. El1983

    El1983 Fanatiek lid

    19 sep 2012
    3.561
    0
    0
    Verzorgende IG
    My little castle
    Wat een zwaar besluit moet dat zijn geweest om te nemen, ik kan het mij niet voorstellen hoeveel pijn en verdriet dat moeten hebben veroorzaakt om tot dat besluit te komen.
    Je hebt het prachtig verwoord in het filmpje, ik hoop dat jullie wens in vervulling mag gaan, en dat jullie straks via een draagmoeder, straks een mooi gezond kindje in jullie armen mogen houden.
    Heel veel succes in Amerika (of hoef je daar niet heen?) en sterkte

    Lfs
    El
     

Deel Deze Pagina