Hier slaapt ze lekker aan de borst, in de draagdoek of op mijn arm. Geniet ik lekker van. Het lukt haar soms ook wel om in bed in slaap te vallen.
Een baby heeft een slaapcyclus waarin hij/zij regelmatig kijkt of hij nog steeds in de veilige omgeving ligt waar hij/zij in slaap viel. Is deze omgeving veranderd, dan schrikt hij helemaal wakker. Vandaar dat het zo kort bevalt.
Daisy, slaapt ze nog steeds wel bij jou? Lijkt me soms nog zo lekker! Eva slaapt al een paar maanden niet bij mij, ze heeft echt haar bed nodig om tot rust te komen. Heeeeel soms valt ze nog wel bij mij in slaap, alleen aan de borst. En 's avonds valt ze meestal in slaap aan de borst, dat is zo lekker! Ik vond het in het begin best zwaar, de hele tijd Eva bij mij en zelf niets kunnen doen. Maar als ik erop terugkijk was het een heerlijke tijd! Nu wil ze niet meer bij me liggen, ja, alleen om te drinken of om te spelen. Maar rustig liggen is er allan niet meer bij.
Ze ligt op mijn arm . Drinkend in slaap gevallen . Tot het begin van deze week lag ze zelfs bij ons in bed, tot ze per ongeluk doorsliep in haar ledikantje en ik haar niet wilde overtillen naar ons bedje (voelde niet goed ). 's Middags valt ze het liefst nog lekker bij me in slaap, vind ik heerlijk . Maar ik laat haar ook wel in bedje slapen, want ik moet straks werken, en mijn man en oma zullen geen tijd hebben om een arm te missen... en/of hem niet kunnen missen.
Ik zou zeggen: doen wat je gevoel zegt dat je moet doen 8) Je merkt vanzelf wanneer ze er misbruik van gaan maken. Mijn dochter is nu bijna 3 maanden, en bij haar begint langzaam het besef te komen. Wij zijn op het moment resuluut in het naar bed brengen en laten liggen óók als ze huilt. Dit doen wij pas sinds 1,5 week ofzo... ging gewoon vanzelf
Nou ben eergisteren naar de osteopaat geweest! We hebben een heel ander kind gekregen. Onvoorstelbaar, hij slaapt nou constant heerlijk en rustig. Hij bleek een spier in zijn nek niet goed te hebben zitten,dit veroorzaakte een blokkade. Dit kun je merken als kinderen bijv een voorkeurshouding hebben. Daarnaasteen blokkade in zijn darmen, ze heeft enkel wat handelingen gedaan en meneer begon daar al windjes te latenen heeft gisteren constant zijn luier vol gehad!