Hoeveel bh's hebben jullie dan? Door dit topic heb ik me gerealiseerd dat ik mijn bh's wel wat vaker mag wassen... Ik heb zojuist een nieuwe besteld; dan kan de huidigen wat vaker wassen.. Tip: korting bij Hunkemöller.
Nou, ik loop en fiets overal naartoe (we hebben geen auto), dus dat tikt wel aan qua zweterigheid. Plus 's avonds kook ik in mijn kleren en dan trekken de luchtjes van gebakken uien en kruiden en zo erin en dat vind ik ook vies. Maar zelfs op niet zulke actieve dagen of als ik niet hoef te koken zit er 's avonds altijd wel een moddervlek in mijn broek en staan er yoghurthandjes op mijn trui, dus ja, alles gaat gewoon in de was
Hier ook echt heel veel bhs. Ik houd van mooi ondergoed, en koop graag een nieuw setje (of 10) Was een goede sale bij After Eden, heb 12 bhs gekocht en een zooi broekjes. Maar, ik draag wel dezelfde achter elkaar. Meestal 2 a 3 dagen.
Ik hou ook van mooie lingerie; maar die prijskaartjes weerhouden me om een grote collectie bh's te hebben. Mn man houdt me overigens niet tegen...
Haha. Wat leuk om te lezen allemaal. Ik heb anders gestemd. Ik heb geen bh’s namelijk. Ik kan de tiener topjes aan doen maar ben iets te oud voor. Ik draag wat dikkere hemdjes over mijn platte boezem.
Ik spoel mijn bh's uit als ik onder de douche sta. Sportbh vaak met een beetje zeep. Daardoor iets minder vaak de behoefte om ze te wassen. Als ik ze niet draag hangen ze aan de klink van het raam te 'luchten'. Verder gaan ze 1x per 2 of 3 weken allemaal in de was, dan heb ik ze een keer of 5 gedragen. Sportbh 1x per week, maar die wordt ook intensiever gebruikt.
Ik zal dan wel een enorme viespeuk zijn, ik draag mijn BH ongeveer 7 dagen. Om de 2 dagen was ik deze dan wel even op de handtas met wasmiddel. En na 7 dagen gaat ie dus echt pas in de wasmachine
Ik was ze wanneer nodig, draag ze vaak heel kort want gaan meteen uit als ik thuiskom. Heb een wasmiddel van soak en hoeft ze alleen daarmee in een bak water te leggen Heb meestal 3 tot 5 bh s, namelijk een giga maat en ze kosten rond de 60/65 per stuk.
Hier draag ik ze meestal 2 tot 3 dagen achter elkaar dan gaan ze in de was en wanneer ik meer zweet zoals in de zomer wel dagelijks.
Even off topic tip: bij lace lingerie hebben ze altijd veel mooie aanbiedingen en ook veel goede goedkopere merken dan prima donna/Marlies Dekkers (e.d., ik weet niet welk merk je draagt natuurlijk). Ik heb zelf 70 F/G en betaal bijna nooit meer dan 35 euro (behalve voor sport bh’s dan).
Dank je! 85 H soms i, maar heb zo vaak slecht zittende bh s gehad dat ik zweer bij een winkel in Amsterdam. Ze kijkt en pakt de juiste maat, geweldig. Elomi meestal
Meestal om de 2 dagen. Als ik intensief ben geweest gaat hij diezelfde dag in de was en als het heel warm weer is ook.
Ik doe hem savonds uit en hang hem op, volgende ochtend trek ik hem dan weer aan. Daarna gaat ie de was in.