Verkouden

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door lilo77, 5 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lilo77

    lilo77 Bekend lid

    2 jul 2009
    692
    10
    18
    NULL
    NULL
    Ons meisje van 5 mnd is heel erg verkouden. Ik gebruik al neusspray maar welk huismiddeltje kan ik nog meer gebruiken ( wat goed helpt!)
     
  2. Marlous28

    Marlous28 Fanatiek lid

    5 mei 2010
    2.645
    0
    36
    Twente
    Je kan het hoofdeinde van het bedje iets omhoog doen zodat ze niet helemaal plat ligt. En je zou evt. wat Luuf kunnen gebruiken. Je kan het op haar borst en rug smeren maar ik deed het nog wel eens op een hydrofiel smeren en dat in de buurt van haar hoofdje leggen (maar dat ze het niet kon pakken). Verder schijnt een halve ui naast het bed ook goed te werken.
     
  3. Tokkel

    Tokkel Niet meer actief

    Wat Marlous schrijft doen wij ook. Je hebt daarnaast van zwitsal badschuim die adem vrij heet. Wij doen mijn zoontje dan 'savonds voor het slapen in bad met dat spul.

    Wij doen trouwens geen halve ui naast het bed, maar lossen een beetje luuf in warm water op en zetten dat bij zijn bedje. Zelfde effect als de ui, ruikt alleen wat beter ;)
     
  4. Dorianne

    Dorianne Fanatiek lid

    27 okt 2009
    1.608
    1
    0
    gehandicaptenzorg
    luuf mag toch niet onder de 6 maanden?;)
     
  5. renaatje86

    renaatje86 Bekend lid

    4 feb 2011
    597
    22
    18
    Ik ben kapster
    in het mooie drenthe
    Mijn zoontje is nou ook snot verkouden! Heb ff met hem in de badkamer gezeten met de hete douche aan lekker stomen, en heb (tip uit grootmoeders tijd) zijn borst ingesmeerd met boter, heb geen idee of het helpt maar kreeg gister en vandaag die tip vaker te horen!! En met dit weer heerlijk naar buiten, dit klimaat is uitstekend voor mensen en kinderen die verkouden zijn!!
     

Deel Deze Pagina