Ik heb vanmorgen de test gedaan en er verscheen een lichte streep. Ga je dan meteen naar de huisarts of wacht je nog een tijdje. Doet de huisarts ook nog een test? Kan de huisarts je vertellen hoelang je zwanger bent? Ik ben benieuwd hoe dat in zijn werk gaat
gefeliciteerd!Ik heb de dokter gebeld en die heeft het in me dossier gezet.Daarna mocht ik zelf een verloskundige bellen en dat heb ik net gedaan! Fijne zwangerschap! liefs
Proficiat. Fijn is dat zeg. Dus je hoeft niet naar de dokter, alleen naar de verloskundige. Spannende tijd he! Maar wel enorm leuk.
Hoi hoi, Gefeliciteerd meiden, ik zou ook gewoon even naar de HA bellen en die vertelt je vast wel wat de verdere bedoeling is. Liefs, Bibu !
Gefeliciteerd! Ik moest alleen langs komen bij de ha omdat ik nieuwe medicijnen nodig had, de oude mocht ik niet meer gebruiken zodra ik wist dat ik zwanger was. Verder had ze weinig te melden. Heb wat folders mee gekregen en mocht zelf een vk bellen... Suc6, dikke knuf daantje
Annelie eerst: gefeliciteerd ! In principe hoef je niet naar je huisarts, je zou het even kunnen melden. Je mag gewoon zelf een verloskundige opzoeken en daar een afspraak maken.
Ik heb bij mijn eerste de huisarts niet eens gebeld. Gewoon een verloskundige bellen en dan hoor je precies wat je moet doen.
ik ben wel bij de Ha geweest maar dat omdat ik daar toch heen moest voor andere klachten. ik mocht zelf de verloskundige bellen. die gaven me bij de intake een folder mee waarin stond dat je je HA en Apotheek moet melden dat je zwanger bent, dat in het geval je iets mankeert ze weten welke medicijnen wel of niet mogen. groet Inge