Ik ben nu 16 weken zwanger van een meisje. Mijn ex en ik waren heel gelukkig samen, woonden 1,5 jaar samen en ik had echt verwacht dat wij voor altijd samen zouden zijn. Hij is een super lief, zacht en zorgzaam persoon en altijd heel leuk met kinderen. Toen ik ongepland zwanger raakte begon hij ineens te twijfelen aan onze relatie. Anderhalve maand lang ging hij heen en weer in wat hij wilde met de baby. Hij heeft het in de tussentijd uitgemaakt en kwam daarna terug met de woorden dat hij van me hield, zichzelf niet begreep en dat hij juist graag een kindje met mij wilde. Toch is het na die 1,5e maand definitief uitgegaan doordat we een ruzie kregen over iets anders. Hij vindt dat hij zichzelf is kwijtgeraakt in de relatie en dat hij alleen maar bezig was met mij gelukkig te maken. We hebben nu 1,5e maand geen contact meer en hij wil niets meer met mij en het kindje te maken hebben. Hij stuurde de eerste 2 weken berichtjes waarin hij mij kleineerde en waar die ineens keihard naar me was. Hij hoopt nog steeds dat ik abortus doe terwijl ik duidelijk ben geweest dat dat geen optie meer is. Ondertussen is hij direct nadat het uit was, bezig gegaan met het verkopen van ons toekomstige nieuwbouwhuis en is nu een huis voor hem alleen aan het zoeken in de plaats waar hij vandaan komt. Hij staat overduidelijk nog steeds achter zijn keuze. Ik ben zo benieuwd hoe dit gaat aflopen aangezien ik hem eigenlijk helemaal niet zo ken maar hij wel erg standvastig is nu. Heeft iemand iets soortgelijks meegemaakt?
Wat enorm verdrietig! Zorg alsjeblieft goed voor jezelf en de kleine meid in je buik. Ik vind het heel laf! Ik zou echt stappen gaan maken zodat je er zelf goed bij zit als de kleine er is
Geen ervaring maar wil je wel sterkte wensen. mijn eerste gedachte is: focus je op jezelf en de voorbereiding op de baby en hou geen rekening met ‘wat als’, je ex komt niet over als een stabiele partner waar je op kunt bouwen. zou je ook goed laten voorlichten over eventuele erkenning etc, wat nu wijs is om te doen aangezien hij heel duidelijk zegt geen rol te willen. succes!