veel vocht in de handen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Jalou, 11 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jalou

    Jalou Bekend lid

    5 feb 2010
    931
    0
    16
    Rotterdam
    Bij mijn 1e zwangerschap had ik het al, en nu weer.
    Ik heb in plaats van in mijn voeten, in mijn handen veel vocht zitten. Het voelt aan alsof ze continue lichte kramp hebben en ik kan er geen kracht mee zetten. Erg vervelend dus. Ik ben bang dat ik hiermee blijf zitten totdat mijn zoon is geboren. Maar heeft iemand tips om dit te verminderen. Ik kan moeilijk heel de dag met mijn handen omhoog zitten:)
     
  2. rinnie

    rinnie Bekend lid

    11 apr 2008
    660
    0
    0
    Dompelbadjes schijnen te helpen. Hele dag in 'hoera'houding gaan zitten lijkt me idd niet echt handig, hahaha :') .
     
  3. Jalou

    Jalou Bekend lid

    5 feb 2010
    931
    0
    16
    Rotterdam
    Haha ik zie mijzelf al zitten. Hieperdepiep Hoera!!
    Dompelbaadjes, en dan afwisselend koud en warm?
     
  4. Snowy82

    Snowy82 Actief lid

    19 apr 2012
    354
    0
    0
    Studeer
    Zweden
    Ik heb er zonder zwangerschap al veel last van, dus begint bij mij nu al :( Ja de hoera houding helpt best goed, maar is onhanding. Bij mij helpt het om mijn handen onder koud water te laten.
     
  5. sweetamber

    sweetamber Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.271
    1
    0
    apothekersassistente
    Weet niet of je het al gedaan hebt, maar doe iig je ringen af!!!
    Verder geen tips, sorry...
     
  6. Nen87

    Nen87 VIP lid

    17 sep 2008
    6.469
    10
    38
    Er zijn bepaalde groenten die vochtafdrijvend werken. Anders via google even zoeken :) Verder niet teveel zout en koffie, want daarvan hou je juist weer vocht vast. Als het echt niet te doen is, zou ik je ha vragen of je plastabletten mag.
     

Deel Deze Pagina