Wat een ongelooooooofelijke idioot .. Ik zou hem aan zijn eigen staart ( gna gna )hebben vast gepakt en in de schuur hebben opgesloten want wie er aan mijn katten zit die zit ook aan mij @TS: Ik hoop dat je hem snel vind ik hoop dit nooit mee te hoeven maken ..
Zijn jullie ver verhuisd? Mijn kat is ooit een keer terug gelopen naar het oude huis 7 kilometer verderop. En inderdaad, als ie niet geholpen is kan ie soms wel dagen weg blijven. Die van mij is wel geholpen, maar is soms wel 3 dagen weg.
mijn kat was ook ineens weg en toen zat ie bij de buurman in de schuur durfde er niet meer uit dus misschien zit ie wel bij iemand terwijl ze het niet weten
mijn kat is toen ook een keer weggelopen, is toen 3 weken weggeweest! en kwam ineens broodmager de tuin binnenlopen! (misschien ergens in een schuur opgesloten gezeten denk ik).. dus er hoeft niet altijd meteen wat ergs gebeurt te zijn..! even melden bij amivedi en misschien posters ophangen in de buurt? succes!
Ja we zijn naar politie toegeweest, maar die hebben alleen maar een aantekening gemaakt. toen hij de honden bewust op onze andere kat had afgstuurd en daardoor een gebroken poot had, hebben we weer politie gebeld en bleek er van de 1e keer helemaal geen melding zijn gemaakt! Dus ze doen er helemaal niets aan! Inmiddels zijn we verhuisd, maar hou onze katten nu echt wel binnen. @ts: Heb je inmiddels al wat meer nieuws?
@butterfly... wat een eikel zeg! Je zou hem toch wat! @nathalie.. ja hij is geholpen. Alledrie trouwens. @kus... ze kwamen in het oude huis niet buiten. We zijn ongeveer 90 km verder gaan wonen, dat is een eindje wandelen hihi. Maar hij is weer terecht! Ik ben gister gaan slapen en mijn man is nog even opgebleven. Toen hij later naar bed kwam, had hij me wakker gemaakt om te zeggen, dat Fokke weer terecht was. Ongedeerd gelukkig. Helemaal knuffelen en een honger dat hij had! Mijn ouders hun katten komen ook altijd buiten, ze hadden een keer een zwarte kat, die kwam opeens binnen, ging zielig in een hoekje liggen, toen bij mijn pa op schoot, (dat was al uniek) toen maakte hij rare bewegingen en was dood. De dierenarts zei dat hij een gebakken spons ofzo had gegeten. Dat soort dingen maken me ook echt bang! Dat er van zulke gekken zijn!
jeeeeej hij is terug! Wat een opluchting :-D En dan weet je weer hoeveel zo een beestje je eigenlijk doet! Soms kan je ze achter het behang plakken (Als je net gestofzogen hebt en alles zit weer onder de haren of ze gooien hun katten grind weer eens door het hele huis) maar als ze weg zijn weet je dat het gewoon een deel van de familie is die er echt bij horen! Ben echt heel blij voor je dat Fokke weer terecht is. Lekker veel knuffelen dan maar vandaag (en vooral de deur dicht laten )
[quote="wendyp Mijn ouders hun katten komen ook altijd buiten, ze hadden een keer een zwarte kat, die kwam opeens binnen, ging zielig in een hoekje liggen, toen bij mijn pa op schoot, (dat was al uniek) toen maakte hij rare bewegingen en was dood. De dierenarts zei dat hij een gebakken spons ofzo had gegeten. Dat soort dingen maken me ook echt bang! Dat er van zulke gekken zijn![/quote] gelukkig is ie terecht mijn ouders hadden ook een poes van een half jaar, die kwam ineens gillend thuis vd pijn, had ineens groene ogen ipv blauwe! bleek ze vergiftigd te zijn, wat zijn wij woest geweest! wie doet nou zoiets? als je last hebt van een kat dan werkt een emmer water ook heel goed, daar schrikken ze enorm van (ook best zielig) maar kan verder geen kwaad.
Ben blij dat ze weer terug is! En allemaal laten chippen,is zooo belangrijk en kost geen fluit Oh ja als iemand mijn kat vergiftigt ben ik bang dat ik hem persoonlijk helemaal in elkaar stomp. Had het een jaar geleden ook bijna gedaan toen de gestoorde man van 2 deuren verderop kutkatten zei toen ik met mijn katten in de tuin speelde. Je wilt niet weten hoe ik hem verrot heb gescholden
Vorig jaar heeft iemand hier in de buurt de kat van de achterburen vergiftigd, die was opeens dood. En dit jaar zijn er al enkele honden vergiftigd! De man waar ik mijn paarden vroeger had staan, heeft de kat van de buren gevangen, in een kooi gezet en toen doodgeschoten met zijn jachtgeweer. Daarna heeft hij hem begraven in zijn weiland, en die mensen hebben nooit geweten waar hun kat is gebleven. Uit angst dat hij mijn paarden wat aan zou doen, hebben we niets durven zeggen... Want die man is tot alles in staat...
Jemig Sandra dat is wel erg zeg! Staan je paarden daar nog steeds? @moonlight.. nee helemaal niet lekker geslapen, maar dat is weer een ander verhaal hihi. (dochter koorts omdat ze tandjes krijgt *zucht*) @fladdertje.. wat is dat eigenlijk precies chippen? Kunnen ze de katten dan traceren ofzo? Of is het meer dat als ze hem vinden dat ze dan met een ding erlangs kunnen gaan en zien van wie hij is?
goh het is weer voorjaar he hoor overal om me heen dat katten weg zijn gelopen en van de 3 zijn er 2 terug gekomen meis ik denk dat ie achter de vrouwtjes aan is
Wendy, met chippen krijgen ze een chip in waar de gegevens op staan van de kat (en van het baasje), en als ze gevonden worden gaan ze er idd met een aparaat langs om de chip uit te lezen.
Fijn dat hij weer terug is Ik zou hem wel even laten chippen hoor en laten castreren als dat nog niet gebeurt is. Er lopen inderdaad zoveel gekken rond met vergiftigen en zo, om die reden hebben wij onze tuin afgesloten zodat ze wel naar buiten kunnen maar niet uit de tuin kunnen.
......bah wat een naar verhaal over dat vergiftigen zeg! Ben in staat om m'n katten binnen te houden, alleen is dat niet zo'n strak plan met mijn kitten. Als die niet naar buiten kan, hang ze boven in mijn gordijnen (en ik heb een plafond van 3m hoog!) Ze moet gewoon elke dag haar energie kwijt, dat doet ze door middel van heel hard rondjes rennen door de buurt (echt tis een maf beest!) en klimmen in bomen (echt net een aap, ze klimt zelfs op de kop!) Af en toen vraag ik me wel eens af of het niet werkelijk een kruising is tussen een kat en aap.
Jouw beestje is gelukkig weer terecht. Helaas is ons kleine poesje al sinds vrijdag avond niet meer thuis geweest , niets voor haar...Hoop dat ze vandaag weer thuis komt...